Медичне функціональне ліжко з туалетом MIRID W02. Ліжко з вбудованим кріслом. Ліжко з електричним приводом. Функціональне ліжко. Ліжко для реабілітації інваліда. Ліжко з функцией мобільного крісла. Ліжко для догляду за важкохворими.
Матрац для ліжка у подарунок!
Щоб зменшити фізичний біль і психологічний тиск у пацієнтів, які не можуть піклуватися про себе протягом тривалого часу, підвищити впевненість у собі пацієнта, було об'єднано покращене оригінальне інвалідне крісло коляску і медичне ліжко в одне ціле - багатофункціональне медичне ліжко для домашнього догляду.
На основі функцій підйому спини і підйому ніг крісло коляска може бути відокремлене від ліжка, щоб збільшити простір для відпочинку в приміщенні і на свіжому повітрі, проводити час разом з родиною, митися і ходити в туалет.
Більше свободи, ефективна економія людських зусиль і часу, а також значне зниження навантаження при догляді за пацієнтом.
Медичне ліжко, модель W02, оснащене функцією мобільного крісла і також туалетним пристроєм.
Призначене для догляду за інвалідами і лежачими хворими в медичних закладах і в домашніх умовах.
Увага! Ліжка поставляються з правостороннім туалетом! Моделі з лівостороннім туалетом виготовляються під замовлення.
Функція мобільного крісла.
За допомогою регулювання секцій ліжко можна привести в положення крісла. Особливість моделі W02 полягає в тому, що ліжко трансформується в мобільну крісло-коляску і тим самим забезпечує комфортне переміщення пацієнта всередині приміщення і при необхідності на вулиці.
Також положення крісло використовується при терапії різних кардіологічних і не тільки захворювань. Забезпечує максимально зручне становище під час неспання, їди, здійснення туалетних процедур. Крім того дозволяє максимально зручно встати з ліжка при знятій спинці ножа.
Регулювання ліжка:
Кут нахилу секції спини: 0 / 80⁰
Кут нахилу секції ніг: - 45 / 55⁰
Переваги:
Функція мобільного крісла;
Туалетний пристрій;
Надкроватный столик;
Ортопедичний матрац, повторює геометрію ложа;
Управління положення електричне;
Безшумні самопозиціонні колеса з гумовими покришками;
Індивідуальні гальма-фіксатори на всіх колесах;
Технічні характеристики:
Максимально допустима вага 250 кг;
Розмір ліжка: 1995x900x550 мм;
Розмір матраца: 1980*900
Розмір мобільного крісла: 1780*590*550
Вага мобільного крісла: 50 кг.
Вага ліжка: 114 кг
Увага! Ця модель без функції перевертання!
Регулювання.
Регулювання функціональності ліжка відбувається електричним шляхом, що дозволяє здійснювати максимально просте та комфортне положення пацієнта.
Рама ліжка.
Зроблена зі сталі. Має порошкове покриття, стійке до обробки дезінфікуючими засобами. Витримує навантаження 250 кг.
Спинки ліжка.
Спинки ліжка знімні, легко встановлюються та знімаються. Виконані із дерева.
Бічні огорожі
Виконані із дерева. Складаються вниз за допомогою гідравлічної системи.
Регулювання нахилу секції ніг та спини.
Сприяє покращенню кровообігу ніг, запобігає варикозному розширенню вен і легко дозволяє проводити щоденний догляд. Кут нахилу вгору 0 / 55⁰, кут нахилу вниз 0 / - 45⁰.
Туалетне обладнання
Прямокутне судно (200*270 мм) на висувній платформі. Надійно закривається кришкою та м'яким сегментом матраца.
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Легко збирається:
1. Розпакуйте ліжко переверніть вниз і встановіть колеса
2. Переверніть ліжко та встановіть бічні поручні
3. Встановіть та закріпіть бічні спинки ліжка
4. Покладіть матрац і встановіть столик для ліжка.
5. Вітаємо! Складання закінчилося, у вас з'явилося нове відмінне ліжко.
Комплектація:
Рама ліжка функціонального з ложем та механізмами - 1 шт.
Матрац ортопедичний - 1 шт.
Спинка узголів'я – 1 шт.
Спинка ножна - 1 шт.
Поручні бокові - 2 шт.
Кріплення для штатива – 1 шт.
Судно для туалету – 1 шт.
Надліжковий столик - 1 шт.
Штатив для крапельниці – 1 шт.
Ванночка для миття голови - 1 шт.
Колеса – комплект
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Количество моторов | 4 шт |
| Особенности | Пульт дистанционного управления, Подставка для судна, Положение Кардиологическое кресло, Комплектация матрасом, Информационный карман, Комплектация инфузионной стойкой, Столик для приема пищи |
| Способ регулировки головной секции | электрический |
| Способ регулировки ножной секции | электрический |
| Тип кровати | функциональная 3-х секционная |
| Тип управления | Электрическое |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | |
| Боковое ограждение | натуральное дерево, металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ложе кровати | стальная сетка |
| Торцевое ограждение | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 560 мм |
| Длина кровати | 1995 мм |
| Длина ложа | 1980 мм |
| Ширина кровати | 1100 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колесные опоры | 4 (шт.) |
| Средний срок службы кровати | 10 лет |
| Торцевые ограждения | у изголовья и изножья кровати |
| Угол наклона головной секции | 75 град. |
| Угол наклона ножной секции | 55 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер мобильного кресла | 1780*590*550 |
| Вес мобильного кресла | 50кг |
| Максимально допустимый вес | 250кг |
| Туалетное устройство | Электрический привод |
| Фиксация колес кровати | 4 шт |
| Ванночка для мытья головы | 1 шт |
| Боковые ограждения | Складываются |
Информация для заказа
- Цена: 105 000 ₴







Отправка с 05 августа 2026