Сходовий підйомник електричний для інвалідів MIRID SW08. Підйомник-коляска для інвалідів.
Електричний підйомник для інвалідів і літніх людей призначений для переміщення пацієнтів по сходах.
Унікальна конструкція гусениць робить зручним і безпечним підйом і спуск по сходах. Регульований кут нахилу гусеничної конструкції з двома варіантами положення підходить для різних розмірів сходової сходинки.
Підйомник не важкий, зроблений з високоміцного алюмінію, легко і компактно складається. Для використання сходового підйомника не потрібно спеціальної підготовки або великої фізичної сили.
Переваги:
Транспортувальна ручка: блок управління, три положення регулювання ручки по висоті (від 100-160 см)
Нахил гусениць: два рівня, для різного типу сходів
Три швидкості підйому/спуску:
повільний - 32 ступенів/хв
середній - 40 ступенів/хв
швидкий - 55 ступенів/хв
Унікальна конструкція гусениць робить зручним і безпечним підйом і спуск по сходах
Компактно складається і легко перевозиться;
Легка і міцна конструкція з високоміцного алюмінію.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри виробу (Д×ШхВ) 133×48×157 див.
Габаритні розміри в складеному вигляді (Д×Ш×В) 100×48×31 див.
Гранична навантаження 169 кг
Маса - 32 кг.
Регулювання висоти ручки: 100-160 див. Три положення.
Вихідна потужність електродвигуна 120 Вт
Матеріал: високоміцний алюміній
Акумуляторна батарея: 13,6 А/год 24В
Зручне управління.
Європейська якість підтверджена сертифікатом.
Сертифікат відповідності ДСТУ ISO 9386-1: 2005
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 169 кг |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фиксированных положений | 3 |
| Привод | Электрический |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Скорость подъема/опускания | 0.17 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип подъемника | Гусеничный лестничный |
| Угол поворота | 360 град. |
| Функция экстренной остановки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 32 кг |
| Высота | 1570 мм |
| Длина | 1330 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | 13,6 А/ч 24В |
| Выходная мощность электродвигателя | 120 Вт |
| Запас хода батареи | 500 ступеней |
| Конструкция подъемника | Сверхпрочный алюминий |
| Функция складывания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 90 900 ₴










