Медичне функціональне електричне ліжко з туалетом MIRID Е102. Ліжко з електроприводом. Ліжко з функцією крісла. Ліжко з боковим переворотом. Ліжко для інваліда. Ліжко для реабілітації. Ліжко для догляду за важкохворими. Ліжко з регулюванням висоти ложа.
Медичне функціональне електро ліжко з туалетним оснащенням. Ліжко призначене для догляду за лежачими хворими в медичних закладах і в домашніх умовах, а так само для реабілітації.
Покращений двошаровий матрац йде в комплекті до ліжка!
Основа матраца зроблена з кокосової койри - матеріалу, у вигляді волокон з кокосової пальми, який наділяє матрац ортопедичними властивостями. Він просочений натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому він не буде пріти і вбирати непотрібні запахи.
Шар пінополіуретану – витримує великі навантаження. Відсутність алергенних компонентів робить його широко затребуваним для чутливих до алергії людей.
Чохол із спеціальної медичної дихаючої тканини, що дозволяє обробку дезинфікуючими засобами. Закривається застібкою-блискавкою.
Регулювання ліжка:
Кут нахилу секції спини: 0 / 75⁰
Кут нахилу секції ніг: -55 / 30⁰
Кут нахилу ложа ліжка: вліво і вправо: 0 / 45⁰
Електропривід.
Електропривід функціонального медичного ліжка дозволяє здійснювати максимально просте і комфортне регулювання положення пацієнта.
За допомогою електричного управління полегшується повсякденний догляд за лежачим. Пульт управління кріпиться на поручні, в тому місці де зручно пацієнту.
Зміна кута нахилу секцій і висоти проходить плавно і безшумно, зберігаючи спокій і безпеку користувача.
Рама ліжка.
Зроблена зі сталі. Має порошкове покриття, стійке до обробки дезінфікуючими засобами.
Спинки ліжка.
Спинки ліжка знімні, легко встановлюються і знімаються. Виконані з натурального дерева.
Бічні поручні.
Виконані з дерева. Складаються вниз, вздовж ліжка.
Протиковзкий матеріал.
Протиковзкий матеріал не дозволяє пацієнту впасти з ліжка в сидячому положенні.
Підйом спини.
Положення спинки регулюється в діапазоні 0-75⁰. Це дозволяє ліжку прийняти положення крісла, використовуване при ефективній терапії різних кардіологічних і не тільки захворювань. Крім того, забезпечує максимально зручне положення під час неспання, прийому їжі, здійснення туалетних процедур. Дозволяє максимально зручно встати з ліжка.
Функція перевертання вліво і вправо.
Дає можливість піднімати, опускати сторони ложа на 0-45⁰ і акуратно перевертати масивного пацієнта, щоб уникнути порушення кровообігу, виникнення пролежнів у паралізованого пацієнта.
Положення секції ніг -55 / 30⁰:
Ножна частина ліжка піднімається вгору приблизно на 55 / 30⁰. Сприяє поліпшенню кровообігу ніг, запобігає варикозному розширенню вен і легко дозволяє проводити щоденний догляд.
Функція регулювання висоти 430-600 мм.
При регулюванні висоти ложа в похилому положенні ліжко автоматично вирівнюється в горизонтальне положення.
Туалетне оснащення:
Прямокутне судно (270x200 мм) на висувній платформі, пристрій управляється електроприводом з допомогою пульта, надійно закривається кришкою і м'яким сегментом матраца.
Переваги:
Регулювання ложа ліжка по висоті;
Управлінням положення ліжком з допомогою електроприводу через дистанційний пульт;
Функція перевертання, піднімає сторони ложа ліворуч або праворуч;
Регулювання положення ніг;
Медичний стан кардіо-крісла;
Туалетне оснащення регулюється електроприводом з допомогою пульта;
Пристрій для миття голови з ванночкою;
Ортопедичний матрац, повторює геометрію ложа;
Металеві, складні, бічні огородження з дерев'яними поручнями.
Безшумні самопозиціонні колеса з гумовими покришками;
Індивідуальні гальма-фіксатори на всіх 4 колесах.
Можливість ручного регулювання для легкої і плавної зміни положення хворого без необхідності підключення до електромережі;
Захист від бічного ковзання та нахилу вперед, безпечна і зручна;
Високоякісні електричні приводи відповідають сертифікатам CE;
Спинка та коліна піднімаються одночасно, що допомагає запобігти ковзанню користувача до краю ліжка;
Надліжковий столик, що встановлюється в будь-яке місце по всій довжині бічних огорож.
Технічні характеристики:
Управління: електропривод, механічне;
Максимально допустима вага: 200 кг.;
Розмір ліжка: 2150x1120x(430-600) мм;
Розмір ложа ліжка: 2040x900 мм;
Розмір туалетного оснащення: 270x200 мм;
Вага ліжка: 168 кг;
Кут нахилу секціі спини: 0 / 75⁰;
Кут нахилу секціі ніг: -55 / 30⁰;
Кут нахилу ложа ліжка: вліво і вправо: 0 / 45⁰;
Регулювання по висоті: 430-600 мм;
Висота матраца: 6 см.
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Количество моторов | 4 шт |
| Особенности | Пульт дистанционного управления, Подставка для судна, Положение Кардиологическое кресло, Комплектация матрасом, Комплектация инфузионной стойкой, Столик для приема пищи |
| Способ регулировки высоты ложа | электрический |
| Способ регулировки головной секции | электрический |
| Способ регулировки ножной секции | электрический |
| Тип конструкции кровати | Сборно-разборная |
| Тип кровати | функциональная 5-ти секционная |
| Тип управления | Электрическое |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | |
| Боковое ограждение | натуральное дерево, металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ложе кровати | стальная сетка |
| Торцевое ограждение | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 430 мм |
| Длина кровати | 2150 мм |
| Максимальная высота ложа от пола | 600 мм |
| Минимальная высота ложа от пола | 430 мм |
| Ширина кровати | 1120 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колесные опоры | 4 (шт.) |
| Средний срок службы кровати | 10 лет |
| Торцевые ограждения | у изголовья и изножья кровати |
| Угол наклона головной секции | 75 град. |
| Угол наклона ножной секции | 55 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимально допустимый вес | 200 кг |
| Туалетное устройство | Электрический привод |
| Фиксация колес кровати | 4 шт |
| Толщина матраса | 6 см |
| Боковые ограждения | Складываются |
| Материал матраса | пенополиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 110 000 ₴







Отправка с 05 августа 2026