Медичне багатофункціональне електричне ліжко MIRID G02. Функціональне ліжко. Медичне ліжко. Електричне ліжко. Ліжко з підйомом спини. Ліжко з підйомом ніг. Ліжко з функцією Тренделенбург/Антитренделенбург. Ліжко з регулюванням висоти. Ліжко для лежачих хворих.
Управління функціями ліжка з допомогою пульта.
Багатофункціональне медичне ліжко з регулюванням висоти призначене для догляду за лежачими хворими в медичних закладах і в домашніх умовах. Спинки і поручні ліжка виготовлені з дерева. Основа матраца складається з пружних дерев'яних ламелей.
Електричне регулювання дозволяє змінювати висоту ліжка, що дає можливість легше пересідати з ліжка в інвалідну коляску чи на транспортувальне крісло-каталку, а асистент може проводити маніпуляції, не нагинаючись до пацієнта. Регульовані по висоті поручні не дозволять випасти. Ліжко розраховане на високі навантаження і професійне використання.
Переваги ліжка.
Дерев'яне узголів'я і підніжка
Регулювання висоти ложа від 450 до 860 мм
Дерев'яна змінна бічна панель вгору і вниз
Функція Тренделенбург/Антитренделенбург
Безшумні самопозиціонованні колеса з гумовими покришками
Індивідуальні гальма-фіксатори на всіх 4 колесах
Каркас ліжка виготовлений з чистого масиву дерева, який відрізняється стабільністю і надійністю
Спинка і коліна піднімаються одночасно, що допомагає запобігти ковзанню користувача до краю ліжка
Захист від бічного ковзання та нахилу вперед, безпечна і зручна
Можливість перенесення і зберігання
Високоякісні електричні приводи відповідають сертифікатам CE
Захисні поручні
Дерев'яні поручні регулюються по висоті і забезпечують захист користувача від падіння з ліжка.
Ліжко можна скласти для транспортування або зберігання
Регулювання положення сидячи
Кут нахилу головної секції досягає 70°. Ножні секції піднімаються на 30°. Ця опція дає можливість налаштовувати ліжко під потреби користувача аж до положення сидячи і забезпечує необхідний комфорт не тільки лежачим хворим, але і літнім людям.
Правильна посадка підвищує ефективність лікування і реабілітації в післяопераційний період.
Регулювання здійснюється за допомогою пульта керування. Кут нахилу секцій може налаштувати як доглядач, так і сам користувач. Регулювати секції можна як окремо, так і одночасно.
Підйом спини
Для прийому їжі, або при необхідності підняти людину в напівсидяче положення, Ви можете спокійно підняти спинку ліжка за допомогою натискання кнопки пульта і за 5 секунд змінити її нахил.
Функція підняття ніг
Сприяє покращенню кровообігу ніг, запобігає варикозному розширенню вен і легко дозволяє проводити щоденний догляд.
Функція нахилу (Тренделенбург/Антітренделенбург)
За допомогою цієї функції можна фіксувати положення тіла лежачої людини, коли піднімається передня або ножна частина. Така фіксація зветься: положення Тренделенбург/Антітренделенбург. Кут нахилу:12⁰
Функція регулювання висоти.
При регулюванні висоти ложа у похилому положенні ліжко автоматично вирівнюється у горизонтальне положення.
Електропривід
Електропривід функціонального медичного ліжка дозволяє здійснювати максимально просте та комфортне регулювання положення пацієнта.
За допомогою електричного керування полегшується повсякденний догляд за лежачим. Пульт управління кріпиться на поручні, де зручно пацієнту.
Зміна кута нахилу секцій та висоти проходить плавно та безшумно, зберігаючи спокій та безпеку користувача.
Технічні характеристики.
Загальний розмір: 2110x1020x(450 ~ 860) мм
Розмір ложа ліжка: 2020x890 мм
Максимально допустима вага: 200 кг
Висота підйому: 450-860 мм
Кут нахилу секціі спини: 70⁰
Кут нахилу секціі ніг: 30⁰
Тренделенбург/Антітренделенбург:12°
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Количество моторов | 4 шт |
| Особенности | Пульт дистанционного управления, Комплектация инфузионной стойкой |
| Способ регулировки головной секции | электрический |
| Способ регулировки ножной секции | электрический |
| Способ регулировки средней секции | электрический |
| Тип конструкции кровати | Сборно-разборная |
| Тип кровати | функциональная 4-х секционная |
| Тип управления | Электрическое |
| Материал изготовления | |
| Боковое ограждение | натуральное дерево |
| Каркас кровати | металл |
| Ложе кровати | деревянные рейки (ламели) на деревянном каркасе |
| Торцевое ограждение | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 450 мм |
| Длина кровати | 2110 мм |
| Длина ложа | 2020 мм |
| Максимальная высота ложа от пола | 860 мм |
| Минимальная высота ложа от пола | 450 мм |
| Ширина кровати | 1020 мм |
| Ширина ложа | 890 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колесные опоры | 4 (шт.) |
| Средний срок службы кровати | 10 лет |
| Торцевые ограждения | у изголовья и изножья кровати |
| Угол наклона головной секции | 70 град. |
| Угол наклона ножной секции | 30 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимально допустимый вес | 200 |
| Тренделенбург | Да |
| Фиксация колес кровати | 4 шт |
| Антитренделенбург | Да |
| Боковые ограждения | Складываются |
Информация для заказа
- Цена: 82 000 ₴







Отправка с 05 августа 2026