Електроскутер для інвалідів і літніх людей MIRID М42. Скутер для літніх людей. Скутер для інвалідів. Скутер з електроуправлінням. Транспорт для інвалідів. Електричний скутер. Транспорт для літніх людей.
Чотирьох колісний електроскутер для повсякденного використання підходить для людей з обмеженими можливостями. Це практичний, якісний транспорт буде вам надійним помічником на кожен день. Система управління электроскутером дозволяє керувати транспортом легко і безпечно.
Переваги:
Комфортне і велике крісло, висока спинка і підголовник.
Регулювання крісла: поворот на 360 градусів, регулювання за висотою.
Сучасний дизайн скутера
Відкидні підлокітники
Світлодіодні ліхтарі спереду і ззаду
Дзеркала заднього виду
Запас ходу на одному заряді батареї - 50 км
Регульована рульова колонка
Задній привід
Електромагнітне гальмо
Технічні характеристики:
Потужність двигуна: 450 Вт.
Час зарядки батареї: 6-8 годин
Акумуляторні батареї: 12 V 20 Ач (4 од.)
Дальність поїздки на одному заряді: 50 км
Максимальна швидкість пересування: 10 км/год
Кут підйому: 10 ⁰
Розмір коліс: 29 см
Дорожній просвіт: 12 см
Дорожній просвіт сидіння: 58-63 см
Розмір сидіння: 47*47*50 см
Вага: 106 кг.
Радіус повороту: 150 см.
Максимальне навантаження: 150 кг
Варіанти кольору: червоний, синій, сріблястий
Європейська якість підтверджена сертифікатом!
Безпека:
Електрична інтелектуальна гальмівна система
Ремінь безпеки на кріслі
Захист від перекидання
Габаритні розміри:
Довжина: 134 см
Ширина: 65 см
Висота: 112 см
Вага: 106 кг
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Максимальная скорость | 10 км/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Вес | 106 кг |
| Мощность электродвигателя | 450 Вт |
| Дистанция пробега | 50 км |
| Количество колес | 4 шт. |
| Аккумуляторные батареи | 20 Ач - 4 ед |
| Дорожный просвет | 12 см |
| Варианты цвета | красный, синий, серебристый, черный, белый |
| Время зарядки | 8 час |
| Размер колес: | 29 см |
Информация для заказа
- Цена: 114 400 ₴








Отправка с 05 августа 2026