Медичне функціональне ліжко з туалетом В35. Ліжко для інваліда. Медичне ліжко з туалетом. Ліжко з механічним приводом. Ліжко з підйомом спини. Ліжко з підйомом ніг. Ліжко для реабілітації. Ліжко для догляду за лежачими хворими.
Покращений двошаровий матрац йде до ліжка у подарунок!
Увага! Ліжка постачаються з правостороннім туалетом! Моделі з лівостороннім туалетом виготовляються на замовлення.
Медичне 4 секційне ліжко з механічним регулюванням призначене для догляду за лежачими хворими в медичних закладах і в домашніх умовах, а також для реабілітації.
Переваги ліжка:
Регулювання положення пацієнта спинної секції і ножної секції
Ортопедичний секційний матрац, повторює геометрію ложа;
Гвинтові регулювання для легкої і плавної зміни положення хворого без необхідності підключення до електромережі;
Алюмінієві бічні огородження з кнопковими фіксаторами в двох положеннях;
Безшумні самоорієнтовні колеса з гумовими покришками і гальма-фіксатори на всіх 4 колесах;
Регулювання всіх секцій ліжка забезпечує комфортний догляд за пацієнтом і полегшує реабілітацію;
Туалетний пристрій зі зручним важелем;
Надліжковий столик, який встановлюється в будь-яке місце по всій довжині бічних огороджень;
Секційний якісний матрац поставляється в комплекті з ліжком.
Регулювання:
Механічне, дозволяє здійснювати максимально просту і комфортну зміну положення пацієнта.
Кут нахилу секції спини: 0-80⁰
Кут нахилу секції ніг: 0-45⁰
Конструкція ліжка:
Конструкція зроблена повністю з сталі. Має порошкове покриття, стійке до обробки дезінфікуючими засобами. Витримує навантаження 250 кг.
Регулювання нахилу секції ніг.
Сприяє поліпшенню кровообігу ніг, запобігає варикозному розширенню вен і легко дозволяє проводити щоденний догляд.
Спинки ліжка:
Спинки ліжка знімні, легко встановлюються і знімаються на спеціальних кріпленнях. Зроблені з якісного ABS пластику.
Бічні поручні:
Бічні поручні ліжка з алюмінію. Складаються вздовж ліжка, з замками фіксаторами.
Туалетне оснащення.
Прямокутне судно (215 * 250 мм) на висувній платформі, пристрій управляється механізмом з ручкою, надійно закривається кришкою і м'яким сегментом матраца.
Матрац
Основа матраца зроблена з кокосової койри - матеріалу, у вигляді волокон з кокосової пальми, який наділяє матрац ортопедичними властивостями. Він просочений натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому він не буде пріти і вбирати непотрібні запахи.
Шар пінополіуретану – витримує великі навантаження. Відсутність алергенних компонентів робить його широко затребуваним для чутливих до алергії людей.
Чохол із спеціальної медичної дихаючої тканини, що дозволяє обробку дезинфікуючими засобами. Закривається застібкою-блискавкою.
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Технические характеристики:
Максимально допустима вага 250 кг.;
Розмір ліжка: 2080 x 960 x 470 мм;
Розмір матраца: 1980 х 900 мм
Вага ліжка: 80 кг;
Регулювання: механічне
Страна производитель: Китай
Ліжко легко збирається!
Розпакуйте ліжко переверніть вниз і встановіть 4 колеса.
Переверніть ліжко і встановіть бічні поручні.
Встановіть і закріпіть бічні спинки ліжка.
Покладіть секційний матрац.
Вітаємо! Збірка закінчилася, у вас з'явилося нове відмінне ліжко!
Комплектація:
Рама ліжка функціонального із ложем і механізмами - 1 шт.
Покращений двошаровий матрац в подарунок — 1 шт.
Спинка голови - 1 шт.
Спинка ножна - 1 шт.
Бічні поручні - 2 шт.
Стійка для вливання інфузійних розчинів - 1 шт.
Судно для туалету - 1 шт.
Надліжковий столик - 1 шт.
Колеса - 4 шт.
Завантажити інструкцію по експлуатації
Гарантія на ліжко 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція по експлуатації
Паспорт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Особенности | Информационный карман, Комплектация матрасом |
| Способ регулировки головной секции | механический |
| Способ регулировки ножной секции | механический |
| Способ регулировки средней секции | механический |
| Тип конструкции кровати | Сборно-разборная |
| Тип кровати | функциональная 4-х секционная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Синий |
| Материал изготовления | |
| Боковое ограждение | пластик, металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ложе кровати | стальная сетка |
| Торцевое ограждение | металл, пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Боковые ограждения | с двух сторон ложа |
| Колесные опоры | 4 (шт.) |
| Средний срок службы кровати | 10 лет |
| Торцевые ограждения | у изголовья и изножья кровати |
| Угол наклона головной секции | 80 град. |
| Угол наклона ножной секции | 45 град. |
| Габаритные размеры | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 470 мм |
| Высота ложа от пола | 470 мм |
| Длина кровати | 2080 мм |
| Длина ложа | 1980 мм |
| Ширина кровати | 960 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимально допустимый вес | 250кг |
| Фиксация колес кровати | 4 шт |
| Высота матраса | 80 |
| Материал матраса | пенополиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 33 400 ₴







Отправка с 05 августа 2026