Ручна складана коляска для інвалідів з туалетом MIRID S119. Коляска зі знімним столиком. Коляска з м'якими опорами під гомілку MIRID S119. Інвалідна коляска з санітарним оснащенням. Багатофункціональна інвалідна коляска. Інвалідна коляска з туалетом. Коляска для інвалідів. Ручна інвалідна коляска. Коляска з функцією положення лежачи. Крісло-коляска для інвалідів. Інвалідний візок з високою спинкою. Коляска для інвалідів з підголовником.
Комфортна складана багатофункціональна інвалідна коляска для людей з вагою до 130 кг. Відмінно підійде як для вуличного пересування так і для дому.
Технічні характеристики:
Модель: MIRID S119
Ширина сидіння: 44 (cм)
Глибина сидіння: 47 (cм)
Висота сидіння від підлоги: 50 (cм)
Передні колеса : литі 19 (cм)
Задні колеса : пневматичні 62 (cм)
Вага : 24,3 (кг)
Максимальне навантаження: 130 (кг)
Гарантійний термін: 12 міс.
Рама: сталь, порошкове покриття
Загальні габарити (Д*Ш*В): 115*69*115 (cм)
У складеному розмірі (Д*Ш*В) 87*32*74 (cм)
Розмір туалетного оснащення: 34*16 (cм)
Коляска розкладається до 180 градусів, надаючи можливість людині спати не покидаючи коляску.
В колясці MIRID S119 передбачений знімний обідній стіл і туалетне оснащення!
Матеріал коляски:
Міцна сталева рама, покрита порошковою фарбою.
Спинка зроблена з міцного нейлону, подушка сидіння, зшита з вентильованої тканини Оксфорд.
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Підніжки:
Підніжки регулюються по висоті, оснащені м'якими опорами під гомілку. Підніжки можна підняти до горизонтального положення
Колеса коляски:
Діаметр передніх поворотних литих коліс - 19 cм
Діаметр ведучих задніх пневматичних коліс - 62 cм
Безпека
На візку встановлено противідкидна система, регульований ремінь безпеки.
Ручне гальмо
В колясці передбачено регулювання висоти підголівника
Інвалідна коляска легко складається і транспортується
Як складати коляску:
Завдяки складаній конструкції рами візок легко скласти для зберігання або транспортування. Це займає кілька хвилин.
Скачайте інструкцію по експлуатації
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Тип задних колес | Пневматические |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип подлокотников | Фиксированные |
| Тип подножки | Откидные |
| Тип привода инвалидной коляски | Ручной |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Тип спинки | Регулируемая |
| Форма подлокотников | Компромиссные |
| Дополнительные характеристики | |
| Антиопрокидыватель | Да |
| Возможность регулировки угла наклона подножки | Да |
| Возможность регулировки угла наклона спинки | Да |
| Опора для голени | Да |
| Ремень безопасности | Да |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Ведущие колеса | Задние ведущие колеса |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24.3 кг |
| Высота инвалидного кресла | 115 см |
| Диаметр передних колес | 19 см |
| Ширина инвалидного кресла | 44 см |
| Материал изготовления | |
| Обивка сиденья | Гигроскопичный материал с мягкой подложкой |
| Обивка спинки | Гигроскопичный материал с мягкой подложкой |
| Рама инвалидного кресла | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция | Сталь, порошковое покрытие |
| Общие габариты (ДхШхВ) | 1150*690*1150 |
| Размеры в сложенном виде (ДхШхВ) | 870*320*740 |
Информация для заказа
- Цена: 17 700 ₴







