Медичне функціональне ліжко з туалетом та кріслом MIRID W03. Ліжко з функцією бічного перевороту. Ліжко з вбудованим кріслом. Ліжко з механічним приводом. Функціональне ліжко. Ліжко для реабілітації інваліда. Ліжко з функцією мобільного крісла. Ліжко для догляду за тяжкохворими.
Матрац для ліжка у подарунок!
Щоб зменшити фізичний біль і психологічний тиск у пацієнтів, які не можуть піклуватися про себе протягом тривалого часу, підвищити впевненість в собі пацієнта, було поліпшене оригінальне багатофункціональне медичне ліжко для домашнього догляду.
Інвалідне крісло коляска і медичне ліжко було об‘єднане в одне ціле. На основі функцій підйому спини і підйому ніг крісло коляска може бути відділене від ліжка, щоб збільшити простір для відпочинку в приміщенні і на свіжому повітрі, проводити час разом з сім’єю, митися і ходити в туалет.
Більше свободи, ефективна економія людських зусиль і часу, а також значне зниження навантаження при догляді за пацієнтом
Медичне ліжко, модель MIRID W03, оснащене функцією мобільного крісла і також туалетним пристроєм.
Призначене для догляду за інвалідами і лежачими хворими в медичних закладах і в домашніх умовах.
Увага! Ліжка постачаються з правостороннім туалетом! Моделі з лівостороннім туалетом виготовляються на замовлення.
Функція мобільного крісла.
З допомогою регулювання секцій ліжко можна привести в положення крісла. Особливість моделі W03 полягає в тому, що ліжко трансформується в мобільне крісло-коляску і тим самим забезпечує комфортне переміщення пацієнта всередині приміщення і при необхідності на вулиці.
Також положення крісло використовується при терапії різних кардіологічних і не тільки захворювань. Забезпечує максимально зручне положення під час неспання, прийому їжі, здійснення туалетних процедур. Крім того дозволяє максимально зручно встати з ліжка при знятій ножний спинці.
Фіксація коляски здійснюється за допомогою магнітних замків.
Переваги:
Функція мобільного крісла;
Функція бічного перевороту;
Надліжковий столик;
Ортопедичний матрац, повторює геометрію ложа;
Можливість регулювання положення ліжка без необхідності підключення до електромережі;
Безшумні самоорієнтовні колеса з гумовими покришками;
Індивідуальні гальма-фіксатори на всіх колесах;
Технічні характеристики:
Максимально допустима вага 250 кг;
Розмір ліжка: 2155x1060x560 мм;
Розмір мобільного крісла: 930*640*970 мм
Вага мобільного крісла: 50 кг.
Вага ліжка: 120 кг ;
Країна виробник: Китай
Увага! Є функція бокового перевороту. Кут нахилу ложа ліжка: вліво і вправо: 0-40⁰
Функція перевертання.
Дає можливість піднімати боку ложа і акуратно перевертати масивного пацієнта, щоб уникнути порушення кровообігу, виникнення пролежнів у паралізованого пацієнта.
Регулювання.
Регулювання функціональності ліжка механічне за допомогою рукояток, що дозволяє здійснювати максимально просту і комфортну зміну положення пацієнта.
Кут нахилу секції спини: 0 / 85⁰
Кут нахилу секції ніг: - 30 / 50⁰
Кут нахилу ложа ліжка: вліво і вправо: 0-40⁰
Рама ліжка.
Зроблена зі сталі. Має порошкове покриття, стійке до обробки дезінфікуючими засобами. Витримує навантаження 250 кг.
Спинки ліжка.
Спинки ліжка знімні, легко встановлюються і знімаються. Виконані з якісного медичного пластику.
Бічні огородження.
Виконані з якісного медичного пластику. Легко і швидко складаються.
Регулювання нахилу секції ніг.
Сприяє поліпшенню кровообігу ніг, запобігає варикозному розширенню вен і легко дозволяє проводити щоденний догляд. Кут нахилу вгору 0 / 30⁰, кут нахилу вниз 0 / - 55⁰.
Туалетне оснащення.
Прямокутне судно (215 * 250 мм) на висувній платформі, надійно закривається кришкою і м'яким сегментом матраца.
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Легко збирається:
Розпакуйте ліжко переверніть вниз і встановіть колеса
Переверніть ліжко та встановіть бічні поручні
Установіть і закріпіть бічні спинки ліжка
Покладіть матрац і встановіть приліжковий столик.
Вітаємо! Збірка закінчилася, у вас з'явилося нове відмінне ліжко.
Комплектація:
Рама ліжка функціонального із ложем і механізмами — 1 шт.
Матрац ортопедичний — 1 шт.
Спинка узголів'я - 1 шт.
Спинка ножна — 1 шт.
Бічні поручні - 2 шт.
Кріплення для штативу – 1 шт.
Судно для туалету — 1 шт.
Надліжковий столик – 1 шт.
Штатив для крапельниці – 1 шт.
Колеса – комплект
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція по експлуатації
Паспорт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Количество моторов | 4 шт |
| Особенности | Подставка для судна, Положение Кардиологическое кресло, Комплектация матрасом, Информационный карман, Комплектация инфузионной стойкой, Столик для приема пищи |
| Тип кровати | функциональная 3-х секционная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | |
| Боковое ограждение | пластик, металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ложе кровати | стальная сетка |
| Торцевое ограждение | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота ложа от пола | 560 мм |
| Диаметр колесных опор | 100 мм |
| Длина кровати | 2155 мм |
| Ширина кровати | 1060 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колесные опоры | 4 (шт.) |
| Средний срок службы кровати | 10 лет |
| Торцевые ограждения | у изголовья и изножья кровати |
| Угол наклона головной секции | 85 град. |
| Угол наклона ножной секции | 55 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер мобильного кресла | 930*640*970 |
| Вес мобильного кресла | 50кг |
| Максимально допустимый вес | 250кг |
| Туалетное устройство | Механический привод |
| Фиксация колес кровати | 4 шт |
| Ванночка для мытья головы | 1 шт |
| Боковые ограждения | Складываются |
Информация для заказа
- Цена: 66 200 ₴








Отправка с 05 августа 2026