Складана електрична коляска для інвалідів з підголовником MIRID D-6035С (режими: електро, активний). Літієва батарея – 20 аг. Інвалідна коляска з елекроприводом. Електроколяска з підголовником. Складана інвалідна електроколяска. Крісло-коляска для інвалідів. Коляска з електроуправлінням. Коляска з активними колесами. Багатофункціональна коляска. Коляска з ручним управлінням. Елетроколяска для інвалідів.
Комфортна інвалідна коляска з електроуправлінням для людей з вагою до 130 кг.
Відмінно підійде як для вуличного пересування так і для дому.
У моделі D-6035С збільшені задні колеса до 53 см з можливістю ручного пересування.
Матеріал електроколяски:
Міцна сталева рама, покрита порошковою фарбою.
Спинка зроблена з міцного нейлону, зручна подушка сидіння, зшита з вентильованим тканини Оксфорд.
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Підлокітники:
Відкидні підлокітники дають можливість пересісти в крісло з меншими зусиллями.
Панель управління:
Джостік
Кнопка старт/стоп
Індикатор заряду батареї
Індикатор руху
Кнопка звукового сигналу
Кнопка збільшення швидкості
Кнопка зменшення швидкості
Акумулятор:
Літієва батарея – 20аг. Повний заряд батареї досягається через 8-12 годин.
Дальність поїздки на одному заряді батареї — до 25 км.
Швидкість пересування:
Максимальна швидкість електроколяски становить - 6 км/год. Кут нахилу підйому 8⁰
Колеса електроколяски:
Діаметр передніх поворотних литих коліс - 25 см.
Діаметр ведучих задніх пневматичних коліс – 53 см.
Безпека
На электроколяске встановлена противооткидная система, регульований ремінь безпеки.
Коляска оснащена двома видами гальм, ручним і електро.
Як складати електровізок:
Завдяки складаний конструкції рами електровізок легко скласти для зберігання або транспортування. Це займає кілька хвилин.
Технічні характеристики:
Модель: D-6035С
Ширина сидіння: 45 (см)
Глибина сидіння: 43 (см)
Висота сидіння від підлоги: 50 (см)
Передні колеса: литі, діаметр (см) - 25
Задні колеса: пневматичні, діаметр (см) - 53
Вага з акумулятором: 37,2 (кг)
Максимальне навантаження: 130 (кг)
Гарантійний термін: 12 міс.
Рама: сталь, порошкове покриття
Швидкість: до 6 км/год
Дальність їзди на одному заряді: не менше 25 км
Потужність двигунів: 24V 250W х 2 шт.
Час заряду батареї: 8-12 годин
Загальні габарити (Д*Ш*В): 120*66*126 (м)
У складеному розмірі (Д*Ш*В) 90*38*73 (см)
Акумулятор: 12V, 20Ah lithium - 1 шт., заряджається від розетки
Скачайте інструкцію по експлуатації
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип задних колес | Пневматические |
| Тип подлокотников | Откидные |
| Форма подлокотников | Компромиссные |
| Тип подножки | Откидные |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина инвалидного кресла | 45 см |
| Высота инвалидного кресла | 50 см |
| Диаметр передних колес | 25 см |
| Диаметр задних колес | 53 см |
| Вес | 37 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Опора для голени | Да |
| Ремень безопасности | Да |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Ведущие колеса | Задние ведущие колеса |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Емкость аккумулятора | 20 А·ч |
| Дальность хода на одной подзарядке | 25 км |
| Время зарядки аккумулятора | 8 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция | Сталь, порошковое покрытие |
| Вес | 37 кг |
| Мощность двигателей | 24V 250W х 2 шт. |
| Максимальная нагрузка | 130 |
| Общие габариты (ДхШхВ) | 1200*660*1260 (мм) |
| Размеры в сложенном виде (ДхШхВ) | 900*380*730 (мм) |
Информация для заказа
- Цена: 48 000 ₴





Отправка с 05 августа 2026