Легка складна електрична коляска для інвалідів MIRID D6034. Складається з допомогою пульта. Надміцний алюміній. Коляска з пультом дистанційного керування. Легка електроколяска. Крісло-коляска для інвалідів. Надлегка коляска. Коляска з електроуправлінням. Складна інвалідна коляска. Інвалідна коляска.
Оновлена модель!
Комфортна інвалідна коляска з електродвигунами для людей з вагою до 130 кг. Відмінно підійде як для вуличного пересування, так і для дому. Легко складається, має компактні розміри в поєднанні з великою міцністю.
Коляска легко складається та розкладається за допомогою пульта.
Значення кнопок пульта:
А - розкласти коляску
В - скласти коляску
С - ввімкнути ручне управління
D - вимкнути ручне управління
Крісло: Зручні подушки. Чохли зшиті з вентильованої тканини Оксфорд, знімаються для прання.
Підлокітники: Відкидні підлокітники дають можливість пересісти в крісло з меншими зусиллями.
Є можливість регулювати кут нахилу спинки!
Панель управління:
Джойстик управління рухом
Кнопка старт/стоп
Індикатор заряду батареї
Індикатор руху
Кнопка звукового сигналу
Кнопка регулювання потужності двигунів
Легко міняється сторона кріплення
Акумулятор:
Літієва батарея – 10 Ач.
Повний заряд батареї досягається через 8-12 годин.
Дальність поїздки на одному заряді батареї — до 15 км.
Новий безщітковий електродвигун 24В 250Вт - 2 од.
Швидкість пересування: Максимальна швидкість електроколяски становить - 6 км/год.
Кут нахилу підйому: 6⁰
Колеса електроколяски:
Діаметр передніх поворотних литих коліс - 20 cм
Діаметр ведучих задніх коліс – 31 cм
Безпека: На электрколясці встановлена противідкидная система, регульований ремінь безпеки. Коляска оснащена електромагнітним гальмом.
Електроколяска оснащена амортизторами на передніх колесах!
Як складати електровізок: Завдяки унікальній складаній конструкції, коляску можна легко і швидко скласти за 30 сек. Вага коляски без батареї складає всього 25,5 кг
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Технічні характеристики
Модель: D6034
Ширина сидіння: 43 (cм)
Глибина сидіння: 42 (cм)
Висота сидіння від підлоги: 45,5 (см)
Передні колеса: литі 20 (см)
Задні колеса: литі 31 (см)
Вага з аккумулятором: 25,5 (кг)
Максимальна нагрузка: 130 (кг)
Гарантійний строк: 12 мес.
Рама: надміцний алюміній
Швидкість: до 6 км/ч, 5 передач
Кут підйому: 6⁰
Дальність поїздки на одному заряді: не менше 15 км
Потужність двигунів: 24В 250Вт х 2 шт.
Час заряду батареї: 8-12 годин
Загальні габарити в розкладеному вигляді (Д*Ш*В): 104*64*95 (см)
Аккумулятор: 24В, 10Aч – 1 шт., вага батареї 1,95 кг. Зарядний пристрій в комплекті.
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Тип задних колес | Литые |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип подлокотников | Откидные |
| Тип подножки | Откидные |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Тип спинки | Регулируемая |
| Форма подлокотников | Компромиссные |
| Дополнительные характеристики | |
| Антиопрокидыватель | Да |
| Возможность регулировки угла наклона спинки | Да |
| Опора для голени | Нет |
| Ремень безопасности | Да |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Ведущие колеса | Задние ведущие колеса |
| Вес аккумулятора | 1.95 кг |
| Время зарядки аккумулятора | 8 час |
| Дальность хода на одной подзарядке | 15 км |
| Емкость аккумулятора | 10 А·ч |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Угол подъема | 6 град. |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.5 кг |
| Высота инвалидного кресла | 45.5 см |
| Диаметр задних колес | 31 см |
| Диаметр передних колес | 20 см |
| Ширина инвалидного кресла | 43 см |
| Материал изготовления | |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция | Сверхпрочный алюминий |
| Мощность двигателей | 24V 250W х 2 шт. |
| Общие габариты (ДхШхВ) | 1040х635х950 (мм) |
Информация для заказа
- Цена: 92 000 ₴






