Сходовий підйомник електричний для інвалідів і літніх людей MIRID SW04.
Електричний гусеничний підйомник для інвалідів і літніх людей. Призначений для переміщення паралізованих пацієнтів по сходах. Унікальна конструкція гусениць робить зручним і безпечним підйом або спуск.
Зроблений з високоміцного алюмінію підйомник не важкий, легко і компактно складається. Для використання сходового підйомника не потрібно спеціальної підготовки або великої фізичної сили.
Переваги:
Транспортувальна ручка: блок управління, три положення регулювання ручки по висоті (від 102-160 см)
Нахил гусениць: два рівня, для різного типу сходів
Три швидкості підйому/спуску:
повільний - 32 ступенів/хв,
середній - 40 ступенів/хв,
швидкий - 55 ступенів/хв
Унікальна конструкція гусениць робить зручним і безпечним підйом і спуск по сходах
Компактно складається і легко перевозиться
Легка і міцна конструкція
Зручне управління
Європейська якість підтверджена сертифікатом.
Сертифікат відповідності ДСТУ ISO 9386-1: 2005
Технічні характеристики:
Габаритні розміри виробу (Д × Ш × В) 138 × 61 × 157 см
Габаритні розміри в складеному вигляді (Д × Ш × В) 102 × 61 × 32 см
Граничне навантаження 169 кг
Маса - 33 кг
Регулювання ручки: 102-160 см з трьома положеннями регулювання висоти
Вихідна потужність електродвигуна 120 Вт
Матеріал: високоміцний алюміній
Акумуляторна батарея: 13,6 А/год 24В
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Тип подъемника | Гусеничный лестничный |
| Привод | Электрический |
| Грузоподъемность | 169 кг |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость подъема/опускания | 0.17 м/сек |
| Угол поворота | 360 град. |
| Функция экстренной остановки | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фиксированных положений | 3 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1380 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Высота | 1570 мм |
| Вес | 33 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | 13,6 А/ч 24В |
| Конструкция подъемника | Сверхпрочный алюминий |
| Выходная мощность электродвигателя | 120 Вт |
| Функция складывания | Да |
| Запас хода батареи | 500 ступеней |
Информация для заказа
- Цена: 98 500 ₴








Отправка с 05 августа 2026