Сходовий підйомник електричний для інвалідів MIRID ЅТ003С mini .
Електричний гусеничний-підйомник для інвалідів і літніх людей призначений для переміщення паралізованих пацієнтів по сходах.
Унікальна конструкція гусениць робить зручним і безпечним підйом і спуск по сходах. Регульований кут нахилу гусеничної конструкції з трьома варіантами положення підходить для різних розмірів сходової сходинки.
Зменшені габарити моделі підйомника Д*Ш*В: 85×55×146 см.
Зроблений з високоміцного алюмінію підйомник не важкий, легко і компактно складається. Для використання сходового підйомника не потрібно спеціальної підготовки або великої фізичної сили.
Переваги:
Транспортувальна ручка: блок управління, три положення регулювання ручки по висоті (від 97-146 см)
Нахил гусениць: два рівня, для різного типу сходів
Три швидкості підйому/спуску:
повільний - 32 сходини/хв,
середній - 40 сходин/хв,
швидкий - 55 сходин/хв
Унікальна конструкція гусениць робить зручним і безпечним підйом і спуск по сходах
Компактно складається і легко перевозиться;
Легка і міцна конструкція з високоміцного алюмінію;
Зручний блок управління;
Європейська якість підтверджена сертифікатом.
Сертифікат відповідності ДСТУ ISO 9386-1: 2005
Технічні характеристики:
Габаритні розміри виробу (Д×ШхВ) 85×55×146 см.
Габаритні розміри в складеному вигляді (Д×Ш×В) 97×55×37 см.
Граничне навантаження 169 кг
Маса - 26 кг
Регулювання висоти ручки: 97-146 см. Три положення.
Вихідна потужність електродвигуна 200 Вт
Матеріал: високоміцний алюміній
Акумуляторна батарея: 13,6 А/год 24В
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція по експлуатації
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 169 кг |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фиксированных положений | 3 |
| Привод | Электрический |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Скорость подъема/опускания | 0.17 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип подъемника | Гусеничный лестничный |
| Угол поворота | 360 град. |
| Функция экстренной остановки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Высота | 1460 мм |
| Длина | 850 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | 13,6 А/ч 24В |
| Выходная мощность электродвигателя | 200 Вт |
| Запас хода батареи | 500 ступеней |
| Конструкция подъемника | Сверхпрочный алюминий |
| Функция складывания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 88 300 ₴



