Кисневий концентратор 5 літрів MIRID HYQ05 (з зволожувачем)
Кисневий концентратор MIRID HYQ05 є одним з найбільш якісних і надійних апаратів для проведення тривалої кисневої терапії.
Зручний у використанні та обслуговуванні. Може працювати 24 години на добу. Забезпечує продуктивність від 1 до 5 літрів у хвилину, з концентрацією кисню на виході 93-96%, що дозволяє MIRID HYQ05 здійснювати кисневу терапію у з дихальною недостатністю на тлі хронічних захворювань органів дихання, серцево-судинної системи, неврологічними порушеннями , а також під час реабілітації при розвитку інфаркту міокарда та гострого порушення мозкового кровообігу, інсульту.
Концентратор підходить як для домашнього, так і для медичного використання в умовах клініки та амбулаторних медичних закладів, а також у фітнес-салонах, тренажерних залах і дитячих установах для виробництва кисневих коктейлів.
Кисневий концентратор MIRID HYQ05 оснащений сигналізацією відключення живлення, лічильником часу роботи, зручними колісними опорами, які забезпечують легку транспортування.
Технічні характеристики:
Потужність потоку (продуктивність): 1-5 л/хв
Концентация кисню: 93% + 3%
Тиск на виході: 59-90 кПа
Рівень шуму: 48 дБ
Потужність: 280 Вт
Напруга: 220 В
Вага: 18 кг
Габаритні розміри (Довжина*Ширина*Висота): 30,5х30х53,5 см.
Розмір упаковки (Довжина*Ширина*Висота): 39,5х37х59,5 см.
Додаткові функції:
Таймер часу
Захист від перегріву і перевантаження
Сигналізація про відсутність живлення
Контроль високого або низького тиску (звукове сповіщення)
Контроль якості кисню (звукове сповіщення)
Розпилення кисню в приміщенні
Європейські сертифікати якості!
Скачайте керівництво по експлуатації
Комплектація
Кисневий концентратор - 1 шт.
Киснева трубка - 1 шт.
Назальная канюля - 1 шт.
Ємність зволожувача - 1 шт.
Вихідний роз'єм небулайзера - 1 шт.
Маска небулайзера - 1 шт.
Камера небулайзера - 1 шт.
Провід живлення електромережі - 1 шт.
Керівництво з експлуатації - 1 шт.
Гарантія 12 місяців. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная производительность кислорода | 5 литр/мин |
| Минимальная производительность кислорода | 1 литр/мин |
| Насыщенность потока кислородом | 93 % |
| Питание | Сеть 220В |
| Погрешность | ±3% |
| Потребляемая мощность | 280 Вт |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | 48 дБ |
| Частота | 50 GHz |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18 кг |
| Высота | 59 см |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 30 400 ₴






Отправка с 05 августа 2026