Система підйома пацієнта модель D02A (підйомник з акумулятором) до 200кг
Система підйома пацієнта, електричний підйомник для інвалідів є одним з видів медичного пристрою, яке дозволяє піднімати й переміщати людини з мінімальними зусиллями і більшою безпекою.
Він допомагає в підйомі і переміщенні пацієнтів з ліжка на інвалідний візок і з інвалідної коляски на ліжко, а також з підлоги на ліжко або стілець, а також транспортування пацієнта в автомобіль.
Електричні підйомники для пацієнтів забезпечують зручність і безпеку при транспортуванні пацієнтів з одного місця в інше.
Використовуючи таке обладнання ви не тільки робите переміщення більш керованим для пацієнта але і допомагаєте тим, хто піклується про пацієнта.
Переваги:
Використання високоякісної вуглецевої сталі
Оптимальне антикорозійне покриття
Міцний каркас у поєднанні невеликою вагою
Підйомник легко і швидко складається
Широка регульована база зроблена для легкого транспортування
Низько розташоване шасі із зручними роликами дозволяє вільно переміщатися під невисокими предметами.
Обертання на 360 градусів дозволяє досягти максимальної маневреності при русі.
Ролики з низьким коефіцієнтом тертя значно покращують керованість і підвищують безпеку
Надійна гальмівна система
Великий діапазон підйому дозволяє переміщати пацієнтів на більш високі поверхні
Один підйомник для пацієнтів може використовувати кілька типів слінгів
Максимальне навантаження до 200 кг!
Сучасна електронна система, оснащена кнопкою аварійного спуску, аварійної зупинки і захистом від перевантаження.
Один повний заряд акумуляторної батареї розрахований на 50 циклів експлуатації.
Технічні характеристики:
Довжина підйомника: 107 cм
Ширина підйомника: 63 см - 92 см
Висота підйому: 75 см - 175 см
Швидкість підйому: 3-9 мм / с
Мотор: 24V / 8000N
Матеріал: сталь
Мережа електроживлення: 220-230V / 50HZ
Максимальне навантаження: 200 кг
Вага нетто: 45 кг
Рівень шуму: <65 дБ (A)
Акумуляторна батарея: Ємність - 2,9 А/год, Напруга - 24V, Розміри - 118 х 17 х 243 см див. (Один повний заряд батареї розрахований на 50 циклів експлуатації)
Країна виробник: Китай
Якість підтверджена європейськими сертифікатами!
Завантажити інструкцію по експлуатації
Слінги для підйомника.
Слінг №1
Підйомний Слінг №1 для пацієнтів - це безпечна і проста у використанні стропа загального призначення, призначена для більшості пацієнтів.
Підходить для пацієнтів, які повністю паралізовані або частково паралізовані.
Ця універсальний слінг забезпечує повну підтримку голови і шиї і може бути легко знята або одягнений на пацієнта в сидячому або лежачому положенні.
Використовується при переведенні пацієнта з ліжка на крісло-коляску, крісло або душову кабіну або з підлоги на ліжко
Великий отвір також підходить для туалету.
Полиэстерную тканину можна використовувати у вологому або сухий середовищі.
М'яка підкладка допомагає запобігти ковзанню і захищає шкіру
Вантажопідйомність слінга: 200 кг
Технічні характеристики:
Довжина лямок кріплення (від лямки до лямки): 165 см
Ширина лямок кріплення: (від лямки до лямки): 130 см
Ширина полотна: 95 см
Довжина полотна: 95 см
Слінг №2. (Додаткова опція)
Підйомний Слінг № 2 - Повністю тканинна стропа з отвором для туалету.
Цей слінг призначений спеціально для пацієнтів з хронічними захворюваннями при яких може вимагатися постійне сидяче положення. Він допомагають у переведенні пацієнта з горизонтального положення у сидяче, з додатковою функцією туалету.
Виготовлений з чистої тканини, яка утворює м'яку, але міцну поверхню
4 точки кріплення з ременями
Вантажопідйомність слінга: 200 кг
Технічні характеристики:
Довжина лямок кріплення (від лямки до лямки): 165 см
Ширина лямок кріплення: (від лямки до лямки): 130 см
Ширина полотна: 95 см
Довжина полотна: 95 см
Розмір туалетного отвору: 25*20 см
Слінг №3. (Додаткова опція)
Підйомний Слінг №3 - Стропа використовується для переміщення пацієнтів з мінімальною площею підтримки. Призначений для пацієнтів, які можуть сидіти на краю ліжка (з допомогою або без допомоги) і частково контролюють функції опорно-рухового апарату.
Виготовлений з міцного поліестеру, який можна прати
Легко налаштувати, щоб забезпечити зручну і надійну посадку
Прості точки кріплення спрощують кріплення строп
Для трансферу з ліжка на крісло або стільці в машину
Вантажопідйомність слінга: 200 кг
Слінг №4. (Додаткова опція)
Підйомний Слінг №4 - Стропа для ходьби. Розроблений так, щоб безпечно надати пацієнтам з обмеженою можливостями спосіб встати з сидячого положення і займатися такими видами діяльності, як фізичні вправи і фізіотерапія.
Цей прогулянковий слінг був розроблений з допомогою фізіотерапевтів, щоб забезпечити чудовий комфорт, форму і підтримку.
Виготовлений з медичної тканини, яка утворює м'яку, але міцну поверхню
4 точки кріплення з ременями
Вантажопідйомність слінга: 200 кг
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Высота подъема | 175 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Защита от перегрузки | Да |
| Привод | Электрический |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип подвеса (люльки) | Подвес-гамак |
| Тип подъемника | Мобильный |
| Функция экстренной остановки | Да |
| Функция экстренный спуск | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 45 кг |
| Высота | 1750 мм |
| Длина | 1070 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Емкость - 2,9 А/ч, Напряжение - 24V, Размеры - 118 х 17 х 243 см. |
| Материал изделия | Сталь |
| Мотор | 24V / 8000N |
| Уровень шума | <65 дБ (A) |
Информация для заказа
- Цена: 48 000 ₴










