Електроскутер для інвалідів і літніх людей W4028
Чотирьох колісний електроскутер для повсякденного використання підходить для людей з обмеженими можливостями. Це практичний, якісний транспорт буде вам надійним помічником на кожен день. Система управління электроскутером дозволяє керувати транспортом легко і безпечно.
Великий запас ходу до 55 км дозволяє подорожувати на далекі відстані
Переваги:
Комфортне і велике крісло, висока спинка і підголовник.
Регулювання крісла: поворот на 360 градусів, регулювання за висотою.
Сучасний дизайн скутера
Відкидні підлокітники
Світлодіодні ліхтарі спереду і ззаду
Дзеркала заднього виду
Запас ходу на одному заряді батареї - 55 км
Регульована рульова колонка
Зручна панель управління виробництво Великобританії
Передня і задня пружинна підвіска
Технічні характеристики:
Потужність двигуна: 800 Вт. 24 V
Час зарядки батареї: 8-10 годин
Акумуляторні батареї: 55аг (2 од.) Вага акумулятора 1 од. – 17 кг.
Дальність поїздки на одному заряді: 50– 55 км
Максимальна швидкість пересування: 13 км/год
Кут підйому: 15 ⁰
Розмір коліс: 35 см
Дорожній просвіт: 7,5 см
Максимальне навантаження: 180 кг
Варіанти кольору: червоний, синій, сріблястий, чорний, білий
Європейська якість підтверджена сертифікатом!
Безпека:
Електрична інтелектуальна гальмівна система
Ремінь безпеки на кріслі
Захист від перекидання
Габаритні розміри:
Довжина: 148 см
Ширина: 64 см
Висота: 112 см
Вага: 133 кг
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Максимальная нагрузка | 180 кг |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Максимальная скорость | 13 км/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скутер |
| Вес | 133 кг |
| Мощность электродвигателя | 800 Вт |
| Дистанция пробега | 50 км |
| Количество колес | 4 шт. |
| Аккумуляторные батареи | 52 Ач - 2 ед |
| Дорожный просвет | 7,5 см |
| Варианты цвета | красный, синий, серебристый, черный, белый |
| Время зарядки | 8 час |
| Размер колес: | 13 дюймов |
Информация для заказа
- Цена: 160 200 ₴






Отправка с 05 августа 2026