Скутер для інвалідів та людей похилого віку. Складаний електроскутер MIRID S-36300.
Новий, легкий, електричний скутер, зроблений з високоміцного алюмінію модель S-36300. Він призначений для комфортного пересування по місту та в приміщеннях.
Скутер можна використовувати для людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку і всіх тих хто цінує свій час і любить швидко і комфортно долати відстані.
Міцна і надійна конструкція рами витримує навантаження 100 кг, що дозволяє використовувати скутер при будь-якої комплекції.
Крім того його можна просто котити за собою, як валізу, завдяки наявності кріплення на кермі і коліс у нижній частині.
І якщо ви захочете зупинитися, відпочити, то його можна спокійно залишити, як в робочому положенні, так і в зібраному – незалежно від цього він буде впевнено стояти на місці.
Складається двома простими рухами і повертається в робоче положення всього за 5 секунд.
Не займає багато місця і важить 22,5 кілограм, що дозволяє без особливих зусиль брати його з собою, можливо, перебуваючи в метро, або ж перевозити в багажнику автомобіля.
Європейська якість підтверджена сертифікатом
Технічні характеристики:
Двигун:
Потужність: 36V 300 Вт
Максимальна швидкість - 15 км / год
Вантажопідйомність: 100 кг.
Акумулятор:
Тип: Літієва батарея
Ємність батареї: 36V 8Ач
Дальність поїздки: 30 км
Час підзарядки: 5-6 годин
Роз'єм для заряджання акумулятора:
Габаритні розміри:
У розібраному вигляді: 98х53х85 см
В складеному вигляді: 42х53х85 см
Крісло:
Висота: 55 см.
Ширина: 45 см.
Глибина: 43 см.
Вага електроскутера:
З акумулятором: 22,5 кг
Трансмісія:
Переднє колесо: Лита шина, радіус - 20 см
Задні колеса: Лита шина, радіус - 20 см
Максимальний радіус підйому: 12 °
Максимальна висота перешкоди: 5 см.
Комплектація:
Електроскутер модель S-36300 – 1 шт.
Акумуляторна батарея– 1 шт.
Зарядний пристрій – 1 шт.
Інструкція в електронному вигляді
Завантажити інструкцію по експлуатації
Гарантія 12 місяців. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес аккумулятора | 4кг кг |
| Время зарядки | 5 час |
| Габаритные размеры в разобранном виде | 980x530x850 |
| Габаритные размеры в сложенном виде | 420x530x850 |
| Дистанция пробега | 25 км |
| Емкость батареи | 36V 8Ач |
| Количество колес | 3 шт. |
| Максимальная нагрузка | 100кг |
| Максимальная скорость | 15 км/ч |
| Мощность электродвигателя | 300 Вт |
| Радиус колес | 20 см |
| Рама инвалидного кресла | Высокопрочный алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип задних колес | Литые |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Тип спинки | Нерегулируемая |
Информация для заказа
- Цена: 56 000 ₴









