Скутер для інвалідів та людей похилого віку. Складаний електроскутер MIRID S-48350.
Новий, легкий, електричний скутер, зроблений з високоміцного алюмінію модель 48350. Він призначений для комфортного пересування по місту та в приміщеннях.
Скутер можна використовувати для людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку і всіх тих хто цінує свій час і любить швидко і комфортно долати відстані.
Запас ходу в 30 км дає можливість спокійно подорожувати і не думати про зарядку найближчим часом.
Міцна і надійна конструкція рами витримує навантаження 130 кг, що дозволяє використовувати скутер при будь-якої комплекції.
Крім того його можна просто котити за собою, як валізу, завдяки наявності кріплення на кермі і коліс у нижній частині.
І якщо ви захочете зупинитися, відпочити, то його можна спокійно залишити, як в робочому положенні, так і в зібраному – незалежно від цього він буде впевнено стояти на місці.
Складається двома простими рухами і повертається в робоче положення всього за 5 секунд.
Не займає багато місця і важить 26 кілограм, що дозволяє без особливих зусиль брати його з собою, можливо, перебуваючи в метро, або ж перевозити в багажнику автомобіля.
Європейська якість підтверджена сертифікатом
Технічні характеристики:
Двигун:
Потужність: 48V 350 Вт
Максимальна швидкість - 15 км / год
Вантажопідйомність: 130 кг.
Акумулятор:
Тип: Літієва батарея
Ємність батареї: 48V 10 ач
Дальність поїздки: 30 км
Час підзарядки: 5-6 годин
Роз'єм для заряджання акумулятора:
Габаритні розміри:
У розібраному вигляді: 105х54х83 см
В складеному вигляді: 44х54х83 см
Крісло:
Висота: 55 см.
Ширина: 45 см.
Глибина: 43 см.
Вага електроскутера:
З акумулятором: 26 кг
Трансмісія:
Переднє колесо: Камерна шина, радіус - 25 см
Задні колеса: Камерна шина, радіус - 25 см
Максимальний радіус підйому: 12 °
Максимальна висота перешкоди: 5 див.
Комплектація:
Електроскутер модель 48350 – 1 шт.
Акумуляторна батарея– 1 шт.
Зарядний пристрій – 1 шт.
Інструкція з експлуатації в електронному вигляді на сайт
Завантажити інструкцію по експлуатації
Гарантія 12 місяців. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Максимальная скорость | 15 км/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Мощность электродвигателя | 350 Вт |
| Габаритные размеры в разобранном виде | 105х54х83см |
| Дистанция пробега | 30 км |
| Радиус колес | 25 см |
| Количество колес | 3 шт. |
| Габаритные размеры в сложенном виде | 44х54х83см |
| Время зарядки | 6 час |
| Емкость батареи | 48V 10Ач |
Информация для заказа
- Цена: 58 000 ₴











Отправка с 05 августа 2026