Легка алюмінієва складана електрична коляска для інвалідів D6030 (Акумулятор 10 Аг). Електроколяска для інвалідів. Івалідна коляска з елекроприводом. Складана електроколяска. Крісло-коляска для інвалідів. Легка коляска. Коляска з електроуправлінням.
Легка комфортна інвалідна коляска з електроуправлінням для людей з вагою до 130 кг. Завдяки своїм компактним розмірам електровізок відмінно підійде для пересування, як у приміщенні, так і надворі. Швидко і легко складається і розбирається.
Рама електроколяски D-6030: Високоміцний алюміній. Посилена конструкція, що володіє високою несучою здатністю.
Технічні характеристики:
Модель: D-6030
Ширина сидіння: 45 (см)
Глибина сидіння: 40,5 (см)
Висота сидіння від підлоги: 52 (см)
Передні колеса, литі поліуретан: 19 (см)
Задні колеса поліуретан: 24 (см)
Вага без акумулятора: 20,3 (кг)
Вага з акумулятором: 22 (кг)
Максимальне навантаження: 130 (кг)
Конструкція: надміцний алюміній
Швидкість: до 6 км/год
Дальність їзди на одному заряді: не менше 20 км
Потужність двигунів: 24V 300W х 2 шт.
Час заряду батареї: 8-12 годин
Акумулятор: 24V, 10Ah – 1 шт., зарядний пристрій
Загальні габарити (ДхШхВ): 101х64х92 (см)
Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ): 89х33х72 (см)
Гарантійний термін: 12 міс.
Виробництво: Китай
Європейська якість підтверджена сертифікатами
Каркас електровізка:
Рама надміцний алюміній;
Крісло візка:
Зручні подушки зшиті з вентильованої тканини Оксфорд;
Чохли знімаються для прання;
Підлокітники візка:
Відкидні підлокітники дають можливість пересісти в крісло з меншими зусиллями;
Зверху підлокітників м'які накладки;
Панель управління:
Джойстик управління рухом;
Дисплей;
Bluetooth;
FM радіо;
Кнопка вкл/викл живлення;
Кнопка стоп;
Кнопка звукового сигналу;
Кнопка регулювання потужності двигунів;
Легко міняється сторона кріплення;
Універсальне управління на 360 °. Легко працювати, рухатися куди хочеш - просто рухаючи пальцями. Швидкість може бути скоректована у відповідності з вашими потребами.
Акумулятор:
Літієва батарея 10Ah - 1 од.;
Вага однієї акумуляторної батареї 1,7 кг
Повний заряд батареї досягається через 8-12 годин;
Дальність поїздки на одному заряді батареї — до 20 км;
Електродвигуни візка:
Безщітковий двигун сертифікований CE
24V 300W - 2 од.
Пересування:
Максимальна швидкість електровізка становить - 6 км/год.
Колеса електровізка:
Діаметр передніх поворотних поліуретанових литих коліс - 19 см.
Діаметр ведучих задніх поліуретанових коліс - 24 см.
Колеса з поліуретану це унікальний продукт, який пропонує еластичність гумових коліс в поєднанні з міцністю і довговічністю металевих коліс. Це робить поліуретан ідеальним протектором для транспортних коліс.
Безпека:
На электровізку встановлена противідкидная система;
Регульований ремінь безпеки;
Інтелектуальне електромагнітне гальмо, автоматичне гальмування при ручному відключенні управління джостиком.
Вага електровізка:
Вага коляски без акумуляторних батарей – 20,3 кг
Вага коляски з акумуляторними батареями – 22 кг.
Як складати:
Всього 1-2 хвилини. Завдяки унікальній складаний конструкції електровізок можна легко і швидко скласти для зберігання або транспортування.
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип задних колес | Литые |
| Тип подлокотников | Откидные |
| Форма подлокотников | Компромиссные |
| Тип подножки | Откидные |
| Тип спинки | Нерегулируемая |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина инвалидного кресла | 45 см |
| Высота инвалидного кресла | 52 см |
| Максимальная глубина сиденья | 39 см |
| Диаметр передних колес | 19 см |
| Диаметр задних колес | 24 см |
| Вес | 22 кг |
| Материал изготовления | |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Опора для голени | Да |
| Ремень безопасности | Да |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Ведущие колеса | Задние ведущие колеса |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Емкость аккумулятора | 10 А·ч |
| Дальность хода на одной подзарядке | 20 км |
| Время зарядки аккумулятора | 8 час |
| Вес аккумулятора | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция | Высокопрочный алюминий |
| Мощность двигателей | 24V 300W х 2 шт. |
| Общие габариты (ДхШхВ) | 1010х640х920 (мм) |
| Размеры в сложенном виде (ДхШхВ) | 890х330х720 (мм) |
Информация для заказа
- Цена: 49 000 ₴






Отправка с 05 августа 2026