
Медичне функціональне електро ліжко з туалетом і боковим переворотом MIRID Е101. Ліжко з регулюванням висоти
122 000 ₴
- Под заказ
- Код: 0026
Отправка с 05 августа 2026+380 (63) 300-24-55
Медичне функціональне ліжко з туалетом та регулюванням висоти ложа MIRID E101. Ліжко медичне з бічним переворотом. Функціональне ліжко. Ліжко з регулюванням висоти ложа. Ліжко з електроприводом. Ліжко для реабілітації. Ліжко для домашнього догляду за лежачими хворими та інвалідами.
Покращений двошаровий матрац йде до ліжка у подарунок!
Медичне функціональне електро ліжко Е101 призначена для догляду за лежачими хворими в медичних закладах і в домашніх умовах, а також для реабілітації. Ліжко з регулюванням ложа по висоті. Функція перевертання,з функцією крісла, мийкою для голови, туалетним оснащенням, штативом для інфузії. Ліжко виконане в сучасному дизайні із застосуванням якісних, натуральних матеріалів.
Увага! Ліжка постачаються з правостороннім туалетом! Моделі з лівостороннім туалетом виготовляються на замовлення.
Регулювання ложа ліжка по висоті: 330-690 мм.
Переваги ліжка:
Регулювання ложа ліжка по висоті;
Управління положенням ліжка з допомогою електроприводу через дистанційний пульт;
Можливість ручного регулювання всіх положень, на випадок відключення живлення в електромережі;
Функція перевертання, піднімає боки ложа ліворуч або праворуч;
Регулювання положення ніг;
Положення кардіо-крісла;
Туалетне оснащення регулюється електроприводом з допомогою пульта;
Пристрій для миття голови з ванночкою;
Надліжковий столик для зручного прийому їжі;
Секційний матрац, повторює геометрію ложа в спеціальному чохлі;
Спинки ліжка і бічні огорожі виконані з дерева;
Регулювання ліжка:
Кут нахилу секції спини: 0 / 75⁰
Кут нахилу секції ніг: -55 / 35⁰
Кут нахилу ложа ліжка: вліво і вправо: 0 / 20⁰
Електропривід функціонального медичного ліжка Е101 дозволяє здійснювати максимально просте і комфортне регулювання положення пацієнта.
У ліжку передбачена можливість ручного регулювання всіх положень, на випадок відключення живлення в електромережі.
Конструкція ліжка.
Рама ліжка зроблена зі сталі. Витримує навантаження 250 кг. Має порошкове покриття стійке до обробки дезінфікуючими засобами.
Спинки ліжка і бічні панелі виконані з дерева.
Європейська якість підтверджена сертифікатами.
Стан кардіо-крісло:
Спинна частина ліжка піднімається до 70 градусів нахилу вгору, ножна частина ліжка опускається до 55 градусів нахилу вниз дозволяючи ліжку прийняти положення крісла,що використовується при ефективній терапії різних кардіологічних і не тільки захворювань. Крім того, забезпечує максимально зручне положення під час неспання, прийому їжі, здійснення туалетних процедур.
Функція перевертання:
Дає можливість піднімати боки ложа до 20 градусів нахилу вгору і обережно перевертати пацієнта, щоб уникнути порушення кровообігу, виникнення пролежнів у паралізованого пацієнта.
Регулювання нахилу секції ніг:
Ножна частина ліжка може підніматися до 35 градусів нахилу вгору і опускатися до 55 градусів нахилу вниз. Сприяє поліпшенню кровообігу ніг, запобігає варикозному розширенню вен і легко дозволяє проводити щоденний догляд.
Туалетне оснащення:
Прямокутне судно (розмір 215х250 мм) на висувній платформі, пристрій управляється за допомогою електроприводу, надійно закривається кришкою і м'яким сегментом матраца.
Пристрій для миття голови:
Являє собою специальну ванночку із зливним механізмом , що ставиться в секцію, яка спеціально знімається в матраці в головній частині ліжка.
Матрац
Основа матраца зроблена з кокосової койри - матеріалу, у вигляді волокон з кокосової пальми, який наділяє матрац ортопедичними властивостями. Він просочений натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому він не буде пріти і вбирати непотрібні запахи.
Шар пінополіуретану - витримує великі навантаження. Відсутність алергенних компонентів робить його широко затребуваним для чутливих до алергії людей.
Чохол зі спеціальної медичної дихаючої тканини, що дозволяє обробку дезінфікуючими засобами. Закривається застібкою-блискавкою.
Технічні характеристики:
Максимально допустима вага 250 кг.
Розмір ліжка: 2140х1120х(330-690) мм.
Розмір матраца: 1980х1000 мм.
Розмір туалетного оснащення: 215х250 мм.
Висота матраца: 6 см.
Вага ліжка: 130 кг.
Регулювання: електропривод, механічне
Країна виробник: Китай.
Легко збирається:
Розпакуйте ліжко
Переверніть ліжко та встановіть бічні поручні
Установіть і закріпіть бічні спинки ліжка
Покладіть матрац і встановіть приліжковий столик.
Вітаємо! Збірка закінчилася, у вас з'явилося нове, якісне, медичне ліжко.
Комплектація:
Рама ліжка функціонального із ложем і механізмами — 1 шт.
Покращений двошаровий матрац в подарунок — 1 шт.
Спинка узголів'я дерев'яна - 1 шт.
Спинка ножна дерев'яна — 1 шт.
Бічні панелі корпусу ліжка дерев'яні – 2 шт.
Стійка для вливання інфузії – 1 шт.
Ванночка для миття голови — 1 шт.
Судно для туалету — 1 шт.
Надліжковий столик – 1 шт.
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція по експлуатації
Паспорт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Количество моторов | 4 шт |
| Особенности | Пульт дистанционного управления, Подставка для судна, Положение Кардиологическое кресло, Комплектация матрасом, Комплектация инфузионной стойкой, Столик для приема пищи |
| Способ регулировки высоты ложа | электрический |
| Способ регулировки головной секции | электрический |
| Способ регулировки ножной секции | электрический |
| Способ регулировки средней секции | электрический |
| Тип конструкции кровати | Сборно-разборная |
| Тип кровати | функциональная 5-ти секционная |
| Тип управления | Электрическое |
| Цвет | Коричневый |
| Дополнительные характеристики | |
| Боковые ограждения | с двух сторон ложа |
| Колесные опоры | 4 (шт.) |
| Средний срок службы кровати | 10 лет |
| Торцевые ограждения | у изголовья и изножья кровати |
| Угол наклона головной секции | 75 град. |
| Угол наклона ножной секции | 55 град. |
| Габаритные размеры | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 330 мм |
| Длина кровати | 2140 мм |
| Длина ложа | 1980 мм |
| Ширина кровати | 1120 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кровати | металл |
| Ложе кровати | стальная сетка |
| Торцевое ограждение | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимально допустимый вес | 250кг |
| Туалетное устройство | Электрический привод |
| Фиксация колес кровати | 4 шт |
| Высота матраса | 60мм |
| Ванночка для мытья головы | 1 шт |
| Материал матраса | пенополиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 122 000 ₴




