
Медичне функціональне електроліжко з туалетом MIRID E36. Широке ліжко для інваліда. Ліжко для реабілітації.
72 600 ₴
- Под заказ
- Код: 0024
Отправка с 05 августа 2026+380 (63) 300-24-55
Медичне функціональне ліжко з туалетом MIRID E36. Медичне ліжко з функцією бокового перевороту . Ліжко з електроприводом. Великий розмір. Ліжко з широким ложем. Ліжко для реабілітації. Ліжко для догляду за лежачими хворими та інвалідами. Керування туалетом за допомогою пульта.
Отличн о! Текст на зеленом фоне - для хороших новостей :)
Покращений двошаровий матрац йде до ліжка у подарунок!
Медичне функціональне ліжко Е36 збільшеного розміру призначена для догляду за лежачими хворими в медичних закладах і в домашніх умовах, а також для реабілітації. Ліжко з функцією перевертання, функцією крісло, мийкою для голови і туалетним оснащенням.
Увага! Ліжка постачаються з правостороннім туалетом! Моделі з лівостороннім туалетом виготовляються на замовлення.
Ліжко збільшених розмірів для великих пацієнтів (ширина)!
Розмір матраца 1980х1000 мм.
Розмір ліжка 2190х1010х490 мм.
Переваги ліжка:
Великий розмір ліжка для великих пацієнтів
Управління положення ліжка з допомогою електроприводу через дистанційний пульт;
Можливість ручного регулювання всіх положень, на випадок відключення живлення в електромережі;
Функція перевертання, піднімає боку ложа ліворуч або праворуч;
Регулювання положення ніг;
Медичне положення кардіо-крісла з можливістю виходу з нього при знятій ножний спинці;
Туалетне оснащення регулюється електроприводом з допомогою пульта;
Пристрій для миття голови з ванночкою;
Надліжковий столик, що встановлюється в будь-яке місце по всій довжині бічних огороджень;
Секційний матрац, повторює геометрію ложа в спеціальному чохлі;
Бічні огорожі складаються вниз;
Безшумні самоорієнтовні колеса з гумовими покришками;
Індивідуальні гальма-фіксатори на всіх 4 колесах;
Регулювання ліжка:
Кут нахилу секції спини: 0 / 75⁰
Кут нахилу секції ніг: -25 / 55⁰
Кут нахилу ложа ліжка: вліво і вправо: 0 / 45⁰
Електропривід функціонального медичного ліжка E36 дозволяє здійснювати максимально просте і комфортне регулювання положення пацієнта.
Конструкція ліжка.
Рама зроблена зі сталі. Витримує навантаження 250 кг. Має порошкове покриття стійке до обробки дезінфікуючими засобами.
Спинки ліжка знімні, виконані з ABS пластику.
Металеві бічні поручні, які складаються, з панелями з ABS пластику.
Європейська якість підтверджена сертифікатами.
Стан кардіо-крісло.
Ножна частина ліжка опускається, дозволяючи ліжка прийняти дане положення, яке використовується при ефективній терапії різних кардіологічних і не тільки захворювань. Крім того, забезпечує максимально зручне положення під час неспання, прийому їжі, здійснення туалетних процедур. Дозволяє максимально зручно встати з ліжка при знятій ножний спинці.
Функція перевертання.
Дає можливість піднімати боку ложа і акуратно перевертати масивного пацієнта, щоб уникнути порушення кровообігу, виникнення пролежнів у паралізованого пацієнта.
Регулювання нахилу секції ніг.
Сприяє поліпшенню кровообігу ніг, запобігає варикозному розширенню вен і легко дозволяє проводити щоденний догляд.
Туалетне оснащення.
Прямокутне судно (270х200 мм) на висувній платформі, пристрій управляється за допомогою електроприводу, надійно закривається кришкою і м'яким сегментом матраца.
Пристрій для миття голови.
Являє собою специальну ванночку із зливним шлангом, ставиться в спеціальну нішу, яка відкривається в матраці в головній частині ліжка.
Матрац
Основа матраца зроблена з кокосової койри - матеріалу, у вигляді волокон з кокосової пальми, який наділяє матрац ортопедичними властивостями. Він просочений натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому він не буде пріти і вбирати непотрібні запахи.
Шар пінополіуретану - витримує великі навантаження. Відсутність алергенних компонентів робить його широко затребуваним для чутливих до алергії людей.
Чохол зі спеціальної медичної дихаючої тканини, що дозволяє обробку дезінфікуючими засобами. Закривається застібкою-блискавкою.
Технічні характеристики:
Максимально допустима вага 250 кг.
Розмір ліжка: 2190х1010х490 мм.
Розмір матраца: 1980х1000 мм
Розмір туалетного оснащення: 200х270 мм.
Висота матраца: 6 см.
Вага ліжка: 120 кг.
Регулювання: електропривод, механічне
Країна виробник: Китай.
Легко збирається:
Розпакуйте ліжко переверніть вниз і встановіть 4 колеса
Переверніть ліжко та встановіть бічні поручні
Установіть і закріпіть бічні спинки ліжка
Покладіть матрац і встановіть приліжковий столик.
Вітаємо! Збірка закінчилася, у вас з'явилося нове, якісне, медичне ліжко.
Комплектація:
Рама ліжка функціонального із ложем і механізмами — 1 шт.
Покращений двошаровий матрац в подарунок — 1 шт.
Спинка узголів'я - 1 шт.
Спинка ножна — 1 шт.
Бічні поручні - 2 шт.
Стійка для вливання інфузійних розчинів – 1 шт.
Ванночка для миття голови — 1 шт.
Судно для туалету — 1 шт.
Надліжковий столик – 1 шт.
Колеса - 4 шт
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція з експлуатації
Паспорт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Количество моторов | 4 шт |
| Особенности | Пульт дистанционного управления, Подставка для судна, Положение Кардиологическое кресло, Комплектация матрасом, Информационный карман, Комплектация инфузионной стойкой, Столик для приема пищи |
| Способ регулировки головной секции | электрический |
| Способ регулировки ножной секции | электрический |
| Тип конструкции кровати | Сборно-разборная |
| Тип кровати | функциональная 5-ти секционная |
| Тип управления | Электрическое |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | |
| Боковое ограждение | пластик, металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ложе кровати | стальная сетка |
| Торцевое ограждение | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 490 мм |
| Длина кровати | 2190 мм |
| Длина ложа | 1980 мм |
| Ширина кровати | 1010 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колесные опоры | 4 (шт.) |
| Средний срок службы кровати | 10 лет |
| Торцевые ограждения | у изголовья и изножья кровати |
| Угол наклона головной секции | 75 град. |
| Угол наклона ножной секции | 55 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимально допустимый вес | 250кг |
| Туалетное устройство | Электрический привод |
| Фиксация колес кровати | 4 шт |
| Высота матраса | 60мм |
| Ванночка для мытья головы | 1 шт |
| Боковые ограждения | Складываются |
| Материал матраса | пенополиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 72 600 ₴





