Сходовий підйомник для інвалідної коляски електричний MIRID 11С.
Електричний підйомник гусеничний 11 С призначений для транспортування по сходовому майданчику паралізованих пацієнтів.
Унікальна особливість цього підйомника в тому, що його можна використовувати разом з інвалідним візком.
Ефективно працює на підйом і спуск по сходах. Спеціальна конструкція гусениць робить рух по сходинках зручним, комфортним і безпечним.
Підйомник можна використовувати як у медичних установах, так і в домашніх умовах.
При експлуатації, не потрібно володіти спеціальними знаннями або великою фізичною силою.
Легка і міцна конструкція, підйомник виготовлений з високоміцного алюмінію. Компактно складається для перевезення.
Підходить для будь-якого розміру ручної інвалідної коляски. Ширина кріплення для коляски регулюється в діапазоні 50-70 см.
Переваги:
Транспортувальна ручка: блок управління, три положення регулювання ручки по висоті (від 103-160 см)
Нахил гусениць: два рівня, для різного типу сходів
Унікальна конструкція гусениць робить зручним і безпечним підйом і спуск по сходах
Компактно складається і легко перевозиться
Легка і міцна конструкція
Зручне управління
Універсальне кріплення для всіх розмірів інвалідних колясок
Європейська якість підтверджена сертифікатом.
Сертифікат відповідності ДСТУ ISO 9386-1: 2005
Технічні характеристики:
Габаритні розміри виробу (Д×Ш×В) 88×57×160 см.
Габаритні розміри в складеному вигляді (Д×Ш×В) 105×50×23 см.
Гранична навантаження 169 кг
Маса - 33 кг.
Регулювання висоти 105-160 см з трьома положеннями регулювання висоти
Ширина кріплення для візка регулюється в діапазоні 50-70 см.
Вихідна потужність електродвигуна 120 Вт
Матеріал: високоміцний алюміній
Акумуляторна батарея: 13,6 А/год 24В
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 169 кг |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фиксированных положений | 3 |
| Привод | Электрический |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Скорость подъема/опускания | 0.17 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип подъемника | Гусеничный лестничный |
| Угол поворота | 360 град. |
| Функция экстренной остановки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 33 кг |
| Высота | 1650 мм |
| Длина | 880 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | 13,6 А/ч 24В |
| Выходная мощность электродвигателя | 120 Вт |
| Запас хода батареи | 500 ступеней |
| Конструкция подъемника | Сверхпрочный алюминий |
| Функция складывания | Да |
| Ширина крепления для коляски регулируется в диапазоне | 50-70 см. |
Информация для заказа
- Цена: 94 100 ₴










