Крісло для туалету підйомним пристроєм стаціонарне LWY-002.
Призначено для літніх людей, вагітних жінок, людей з різним ступенем інвалідності, після операційної реабілітації.
Крісло для туалету автоматично піднімається і опускається за допомогою двох електромоторів. Управляється за допомогою пульта.
Пристрій розроблений, щоб користуватися туалетом без особливої підтримки інших людей. Підходить для використання в будинках для літніх людей, медичних центрах, лікарняних палатах і в домашніх умовах.
Дана модель додатково має підставне судно і колеса з гальмівними фіксаторами.
Туалетний пристрій може регулюватися по зросту пацієнта.
Приводиться в рух двома якісними електроприводами.
Управління електроприводом відбувається за допомогою компактного пульта, який кріпиться за допомогою магніту на ручці.
Переваги:
Підставне судно дозволяє вільно розмістити пристрій в будь-якому необхідному приміщенні;
Плавне керування вгору/вниз за допомогою пульта;
Комфортне туалетне сидіння;
Практично безшумний електромотор;
Функція автоматичного підйому і опускання;
Функція блокування від дітей;
Встановлені колеса з гальмівними фіксаторами;
Технічні характеристики:
Конструкція туалетного пристрою - сталь
Бічні поручні - м'яке прогумоване покриття
Сидіння для туалету – пластик
Габаритні розміри (ДхШхВ): 65х50х47 см.
Кут нахилу сидіння: 15-16⁰
Вага пристрою: 27 кг.
Європейська якість підтверджена сертифікатом.
Комплектація:
Стілець-туалет з підйомним механізмом – 1 шт.
Підставне судно – 1 шт.
Колеса з фіксаторами – 4 шт.
Електропривід – 2 шт.
Сидіння для туалету – 1 шт.
Блок живлення – 1 шт.
Пульт управління – 1 шт.
Керівництво по експлуатації
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Дренажные отверстия | Да |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Материал изготовления стульчака | ПВХ |
| Наличие спинки | Да |
| Откидная крышка | Да |
| Регулировка высоты | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Съемная крышка-сиденье | Да |
| Тип подлокотников | Фиксированные |
| Тип санитарного приспособления | Кресло-туалет |
| Тип туалетного кресла | На колесах |
| Пользовательские характеристики | |
| Боковые поручни | мягкое прорезиненное покрытие |
| Вес устройства | 27кг |
| Габаритные размеры (ДхШхВ) | 65х50х47 см |
| Длина | 65 мм |
| Колеса с тормозными фиксаторами | Да |
| Управление | Плавное вверх/вниз с помощью пульта |
| Функция автоматического подъема и опускания | Да |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 36 000 ₴




