Легка складана алюмінієва електрична коляска для інвалідів MIRID D6033. Інвалідна коляска з електроприводом. Складана інвалідна коляска. Крісло-коляска для інвалідів. Легка електроколяска. Коляска з електроуправлінням.
Комфортна інвалідна коляска з електроуправлінням для людей з вагою до 130 кг. Завдяки своїм компактним розмірам електровізок відмінно підійде для пересування як приміщенні, так і надворі. Швидко і легко складається і розбирається.
Каркас електровізка MIRID D6033: Високоміцний алюміній. Вага коляски 25 кг.
Технічні характеристики:
Модель: D-6033
Ширина сидіння: 45 (см)
Глибина сидіння: 39 (см)
Висота сидіння від підлоги: 49 (см)
Висота підлокітника: 23,5 (см)
Висота ручки: 95 (см)
Передні колеса поліуретан: 19 (см)
Задні колеса поліуретан: 19 (см)
Вага без акумулятора: 25 (кг)
Вага з акумулятором: 28 (кг)
Максимальне навантаження: 130 (кг)
Гарантійний термін: 12 міс.
Конструкція: надміцний алюміній
Швидкість: до 6 км/год
Кут підйому: 20⁰
Дальність їзди на одному заряді: не менше 20 км
Потужність двигунів: 24V 300W х 2 шт.
Час заряду батареї: 8-12 годин
Акумулятор: 24V, 6Ah – 1 шт., зарядний пристрій
Загальні габарити (ДхШхВ): 104х63,5х95 (см)
Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ): 76х63х33 (см)
Скачайте інструкцію по експлуатації
Європейська якість підтверджена сертифікатами.
Є можливість транспортування літаком!
Каркас електровізка:
Надміцний алюміній;
Крісло:
Зручні подушки зшиті з вентильованої тканини Оксфорд;
Чохли знімаються для прання;
Підлокітники:
Відкидні підлокітники дають можливість пересісти в крісло з меншими зусиллями;
Зверху підлокітників м'які накладки;
Панель управління:
Джойстик управління рухом;
Дисплей;
Bluetooth;
FM радіо;
Кнопка вкл/викл живлення;
Кнопка стоп;
Кнопка звукового сигналу;
Кнопка регулювання потужності двигунів;
Легко міняється сторона кріплення;
Додатковий блок управління коляскою знаходиться на задній ручці асистента. Це дозволяє легко і комфортно управляти коляскою без участі пацієнта.
Акумулятор:
Літієва батарея 6Ah - 1 од.;
Вага однієї акумуляторної батареї 1,5 кг.;
Повний заряд батареї досягається через 8-12 годин;
Дальність поїздки на одному заряді батареї — до 25 км;
Електродвигуни:
24V 300W - 2 од.
Пересування:
Максимальна швидкість електроколяски становить - 6 км/год.
Кут нахилу підйому до 20⁰
Колеса електроколяски:
Діаметр передніх поворотних поліуретанових коліс - 19 см.
Діаметр ведучих задніх поліуретанових коліс - 19 см.
Колеса з поліуретану це унікальний продукт, який пропонує еластичність гумових коліс в поєднанні з міцністю і довговічністю металевих коліс. Це робить поліуретан ідеальним матеріалом для транспортних коліс.
Безпека:
На электровізку встановлена противідкидная система;
Регульований ремінь безпеки;
Електронне гальмо;
Ручне гальмо;
Вага електровізка:
Вага коляски без акумуляторних батарей – 25 кг.
Вага коляски з акумуляторними батареями – 28 кг.
Як складати:
Всього 1-2 хвилини. Завдяки унікальній складаній конструкції електровізок можна легко і швидко скласти для зберігання або транспортування.
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип задних колес | Литые |
| Тип подлокотников | Откидные |
| Форма подлокотников | Компромиссные |
| Тип подножки | Откидные |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина инвалидного кресла | 45 см |
| Высота инвалидного кресла | 49 см |
| Диаметр передних колес | 19 см |
| Диаметр задних колес | 19 см |
| Вес | 28 кг |
| Материал изготовления | |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Опора для голени | Да |
| Ремень безопасности | Да |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Ведущие колеса | Задние ведущие колеса |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Емкость аккумулятора | 6 А·ч |
| Дальность хода на одной подзарядке | 20 км |
| Время зарядки аккумулятора | 8 час |
| Вес аккумулятора | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция | Высокопрочный алюминий |
| Мощность двигателей | 24V 300W х 2 шт. |
| Общие габариты (ДхШхВ) | 1040х635х950 (мм) |
| Размеры в сложенном виде (ДхШхВ) | 760х630х330 (мм) |
Информация для заказа
- Цена: 62 000 ₴








Отправка с 05 августа 2026