Медичне функціональне ліжко з туалетом і функцією бокового перевороту MIRID E55. Ліжко з механічним приводом. Ліжко для реабілітації тяжкохворих. Ліжко з функцією крісла. Ліжко для інваліда.
Покращений двошаровий матрац йде до ліжка у подарунок!
Медичне функціональне ліжко з туалетним оснащенням. Ліжко призначена для догляду за лежачими хворими в медичних закладах і в домашніх умовах, а також для реабілітації.
Увага! Ліжка постачаються з правостороннім туалетом! Моделі з лівостороннім туалетом виготовляються на замовлення.
Функціональні можливості ліжка:
Кут нахилу секції спини: 0 / 75⁰
Кут нахилу секції ніг: -55 / 35⁰
Кут нахилу ложа ліжка: вліво і вправо: 0 / 50⁰
Туалетне оснащення.
Прямокутне судно (215 * 250 мм) на висувній платформі, пристрій управляється механізмом з ручкою, надійно закривається кришкою і м'яким сегментом матраца.
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Регулювання.
Регулювання функціональності ліжка механічне, дозволяє здійснювати максимально просту і комфортну зміну положення пацієнта.
Положення крісло.
Ножна частина ліжка опускається, дозволяючи ліжку прийняти дане положення, яке використовується при ефективній терапії різних кардіологічних і не тільки захворювань. Крім того, забезпечує максимально зручне положення під час бадьорості, прийому їжі, здійснення туалетних процедур.
Функція перевертання.
Дає можливість піднімати боку ложа і акуратно перевертати масивного пацієнта, щоб уникнути порушення кровообігу, виникнення пролежнів у паралізованого пацієнта.
Регулювання нахилу секції ніг.
Сприяє поліпшенню кровообігу ніг, запобігає варикозне розширення вен і легко дозволяє проводити щоденний догляд.
Рама ліжка.
Зроблена зі сталі витримує навантаження до 250 кг. Має порошкове покриття, стійке до обробки дезінфікуючими засобами.
Спинки ліжка.
Спинки ліжка знімні, легко встановлюються і знімаються. Виконані з високоякісного медичного пластику.
Бічні огородження.
Виконані з металу. Складаються вздовж ліжка. Зверху огорож встановлені накладки з високоякісного пластику.
Матрац
Основа матраца зроблена з кокосової койри - матеріалу, у вигляді волокон з кокосової пальми, який наділяє матрац ортопедичними властивостями. Він просочений натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому він не буде пріти і вбирати непотрібні запахи.
Шар пінополіуретану - витримує великі навантаження. Відсутність алергенних компонентів робить його широко затребуваним для чутливих до алергії людей.
Чохол зі спеціальної медичної дихаючої тканини, що дозволяє обробку дезінфікуючими засобами. Закривається застібкою-блискавкою.
Переваги:
Функція перевертання піднімає боку ложа за допомогою обертання приводних рукояток;
Медичне положення кардіо-крісла з можливістю виходу з нього при знятій ножний спинці;
Туалетний пристрій із зручним важелем;
Надліжковий столик, що встановлюється в будь-яке місце по всій довжині бічних огороджень;
Ванночка для миття голови
Ортопедичний матрац, повторює геометрію ложа;
Гвинтові регулювання для легкої і плавної зміни положення хворого без необхідності підключення до електромережі;
Бічні огорожі металеві, які складаються вздовж ліжка.
Безшумні самоорієнтовні колеса з гумовими покришками;
Індивідуальні гальма-фіксатори на всіх 4 колесах;
Управління ліжком повністю механічне;
Протиковзка функція підтримує пацієнта в сидячому положенні.
Технічні характеристики:
Максимально допустима вага 250 кг.
Розмір ліжка: 2080*960*490 мм.
Розмір матраца: 1980*900 мм
Вага ліжка: 114 кг
Країна виробник: Китай
Легко збирається:
Розпакуйте ліжко переверніть вниз і встановіть 4 колеса
Переверніть ліжко та встановіть бічні поручні
Встановіть і закріпіть бічні спинки ліжка
Покладіть матрац і встановіть приліжковий столик.
Вітаємо! Збірка закінчилася, у вас з'явилася нове відмінне ліжко.
Комплектація:
Рама ліжка функціонального із ложем і механізмами — 1 шт.
Покращений двошаровий матрац в подарунок — 1 шт.
Спинка узголів'я - 1 шт.
Спинка ножна — 1 шт.
Бічні поручні - 2 шт.
Судно для туалету — 1 шт.
Надліжковий столик – 1 шт.
Ванночка для миття голови – 1 шт.
Колеса - 4 шт.
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція з експлуатації
Паспорт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Количество моторов | 4 шт |
| Особенности | Подставка для судна, Положение Кардиологическое кресло, Комплектация матрасом, Комплектация инфузионной стойкой, Столик для приема пищи |
| Способ регулировки головной секции | механический |
| Способ регулировки ножной секции | механический |
| Способ регулировки средней секции | механический |
| Тип кровати | функциональная 5-ти секционная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | |
| Боковое ограждение | пластик, металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ложе кровати | стальная сетка |
| Торцевое ограждение | пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Боковые ограждения | с двух сторон ложа |
| Колесные опоры | 4 (шт.) |
| Средний срок службы кровати | 10 лет |
| Торцевые ограждения | у изголовья и изножья кровати |
| Угол наклона головной секции | 75 град. |
| Угол наклона ножной секции | 55 град. |
| Габаритные размеры | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 490 мм |
| Длина кровати | 2080 мм |
| Длина ложа | 1980 мм |
| Ширина кровати | 960 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимально допустимый вес | 250кг |
| Туалетное устройство | Механический привод |
| Фиксация колес кровати | 4 шт |
| Высота матраса | 60мм |
| Ванночка для мытья головы | 1 шт |
| Материал матраса | пенополиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 43 100 ₴







Отправка с 05 августа 2026