
Медичне електроліжко з туалетом і боковим переворотом MIRID Е04. Функціональне ліжко для інваліда. Ліжко для
66 500 ₴
- Под заказ
- Код: 0010
Отправка с 05 августа 2026+380 (63) 300-24-55
Медичне функціональне електричне ліжко з туалетом MIRID Е04. Ліжко з електроприводом. Ліжко з функцією крісла. Ліжко з боковим переворотом. Ліжко для інваліда. Ліжко для реабілітації. Ліжко для догляду за тяжкохворими.
Медичне функціональне електро ліжко з туалетним оснащенням. Ліжко призначене для догляду за лежачими хворими в медичних закладах і в домашніх умовах, а також для реабілітації.
Опорний надліжковий тримач йде до ліжка в подарунок!
Покращений двошаровий матрац йде до ліжка у подарунок!
Непромокальне простирадло МП-1 йде до ліжка у подарунок!
Увага! Ліжка постачаються з правостороннім туалетом! Моделі з лівостороннім туалетом виготовляються на замовлення.
Регулювання ліжка:
Кут нахилу секції спини: 0 / 75⁰
Кут нахилу секції ніг: -55 / 55⁰
Кут нахилу ложа ліжка: вліво і вправо: 0 / 55⁰
Регулювання.
Регулювання функціональності ліжка з допомогою електроприводу, дозволяє здійснювати максимально просту і комфортну зміну положення пацієнта. Використання пульта дає можливість без сторонньої допомоги міняти положення ложа ліжка.
У ліжку передбачена можливість ручного регулювання всіх положень,
на випадок відключення живлення в електромережі.
Рама ліжка.
Зроблена зі сталі. Має порошкове покриття, стійке до обробки дезінфікуючими засобами.
Спинки ліжка.
Спинки ліжка знімні, легко встановлюються і знімаються. Виконані з натурального дерева.
Бічні огородження.
Виконані з металу. Складаються вниз, вздовж ліжка. Зверху огорож встановлені дерев'яні поручні.
Положення крісло.
Ножна частина ліжка опускається вниз на 55⁰. Положення спинки регулюється в діапазоні 0-75⁰. Це дозволяє ліжку прийняти положення крісла, яке використовується при ефективній терапії різних кардіологічних, і не тільки, захворювань. Крім того, забезпечує максимально зручне положення під час бадьорості, прийому їжі, здійснення туалетних процедур. Дозволяє максимально зручно встати з ліжка при знятій ножний спинці.
Функція перевертання вліво і вправо.
Дає можливість піднімати, опускати боку ложа на 0-75⁰ і акуратно перевертати масивного пацієнта, щоб уникнути порушення кровообігу, виникнення пролежнів у паралізованого пацієнта.
Положення секції ніг вгору.
Ножна частина ліжка піднімається вгору приблизно на 55⁰. Сприяє поліпшенню кровообігу ніг, запобігає варикозному розширенню вен і легко дозволяє проводити щоденний догляд.
Туалетне оснащення.
Прямокутне судно (215 * 250 мм) на висувній платформі, пристрій управляється механізмом з ручкою, надійно закривається кришкою і м'яким сегментом матраца.
Переваги.
Функція перевертання
Положення крісла
Туалетне пристрій із зручним механізмом
Надліжковий столик,
Ортопедичний матрац, повторює геометрію ложа;
Гвинтові регулювання для легкої і плавної зміни положення без необхідності підключення до електромережі;
Металеві, складні, бічні огородження з дерев'яними поручнями.
Безшумні самоорієнтовні колеса з гумовими покришками;
Індивідуальні гальма-фіксатори на всіх 4 колесах;
Ванночка для миття голови, ставиться замість окремої секції верхньої частини матраца.
У ліжку встановлено кріплення зі штативом для тривалих вливань
Матрац
Основа матраца зроблена з кокосової койри - матеріалу, у вигляді волокон з кокосової пальми, який наділяє матрац ортопедичними властивостями. Він просочений натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому він не буде пріти і вбирати непотрібні запахи.
Шар пінополіуретану - витримує великі навантаження. Відсутність алергенних компонентів робить його широко затребуваним для чутливих до алергії людей.
Чохол зі спеціальної медичної дихаючої тканини, що дозволяє обробку дезінфікуючими засобами. Закривається застібкою-блискавкою.
Технічні характеристики:
Управління: електро привід, ручне
Максимально допустима вага: не більше 250 кг.;
Розмір ліжка: 2080x960x520 мм;
Розмір матраца: 1980*900 мм;
Вага ліжка: 114 кг ;
Країна виробник: Китай
Легко збирається:
Розпакуйте ліжко переверніть вниз і встановіть 4 колеса
Переверніть ліжко та встановіть бічні поручні
Установіть і закріпіть бічні спинки ліжка
Покладіть матрац і встановіть приліжковий столик.
Вітаємо! Збірка закінчилася, у вас з'явилося нове відмінне ліжко.
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Комплектація.
Рама ліжка функціонального із ложем і механізмами — 1 шт.
Покращений двошаровий матрац в подарунок — 1 шт.
Спинка узголів'я - 1 шт.
Спинка ножна — 1 шт.
Бічні поручні - 2 шт.
Кріплення для штативу – 1 шт.
Судно для туалету — 1 шт.
Надліжковий столик – 1 шт.
Штатив для крапельниці – 1 шт.
Ванночка для миття голови – 1 шт.
Колеса - 4 шт.
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція по експлуатації
Паспорт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Количество моторов | 4 шт |
| Особенности | Пульт дистанционного управления, Подставка для судна, Положение Кардиологическое кресло, Комплектация матрасом, Комплектация инфузионной стойкой, Столик для приема пищи |
| Способ регулировки головной секции | электрический |
| Способ регулировки ножной секции | электрический |
| Тип кровати | функциональная 5-ти секционная |
| Тип управления | Электрическое |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | |
| Боковое ограждение | натуральное дерево, металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ложе кровати | стальная сетка |
| Торцевое ограждение | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 520 мм |
| Длина кровати | 2080 мм |
| Ширина кровати | 960 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колесные опоры | 4 (шт.) |
| Средний срок службы кровати | 10 лет |
| Торцевые ограждения | у изголовья и изножья кровати |
| Угол наклона головной секции | 75 град. |
| Угол наклона ножной секции | 55 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимально допустимый вес | 250кг |
| Туалетное устройство | Механический привод |
| Фиксация колес кровати | 4 шт |
| Высота матраса | 60мм |
| Ванночка для мытья головы | 1 шт |
| Боковые ограждения | Складываются |
| Материал матраса | пенополиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 66 500 ₴


