Електроскутер для інвалідів та людей літнього віку модель 4026
Чотирьох колісний електричний скутер для повсякденного використання. Підходить для людей з обмеженими можливостями. Легкий і комфортний в управлінні.
Переваги:
Сучасний дизайн, світлодіодні ліхтарі
Великий запас ходу - 45 км
Регульована рульова колонка
Вітрове скло, склоочисник
Конструкція даху
Комплект додаткового чохла від дощу
Зручне сидіння з поворотом на 180 градусів
Пружинна підвіска на передніх і задніх колесах
Європейська якість підтверджена сертифікатом!
Технічні характеристики:
Потужність двигуна: 1200 Вт. 24 V
Час зарядки: 8-10 годин
Потужність батареї: 2 х 55 A/г
Дальність поїздки на одному заряді: 40 – 45 км
Максимальна швидкість: 17 км/год
Кут підйому: 15 ⁰
Розмір коліс: 35 см
Дорожній просвіт: 12 см
Радіус розвороту: 250 см
Максимальне навантаження: 230 кг.
Варіанти кольору: червоний, синій, сріблястий, чорний, білий
Габаритні розміри:
Довжина: 165 см
Ширина: 72 см
Висота: 112 см
Вага: 126 кг
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Максимальная нагрузка | 230 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность электродвигателя | 1200 Вт |
| Тип | Скутер |
| Вес | 126 кг |
| Дистанция пробега | 45 км |
| Радиус колес | 14 дюймов |
| Количество колес | 4 шт. |
| Габаритные размеры (ДхШхВ) | 165х72х112см |
| Мощность батареи | 2*52 Ah |
| Максимальная скорость | 17 км/ч |
| Время зарядки | 8 час |
Информация для заказа
- Цена: 206 500 ₴





Отправка с 05 августа 2026