Крісло для туалету підйомним пристроєм стаціонарне LWY001.
Призначено для літніх людей, вагітних жінок, людей з різним ступенем інвалідності, після операційної реабілітації.
Крісло для туалету автоматично піднімається і опускається за допомогою двох електромоторів. Управляється за допомогою пульта.
Пристрій розроблений, щоб користуватися туалетом без особливої підтримки інших людей. Підходить для використання в будинках для людей похилого віку, медичних центрах, лікарняних палатах і в домашніх умовах.
Дана модель використовується тільки в комплекті з унітазом.
Крісло встановлюється зверху унітазу.
Туалетний пристрій може регулюватися по росту пацієнта.
Приводиться в рух двома якісними електроприводами.
Управління електроприводом відбувається за допомогою компактного пульта, який кріпиться за допомогою магніту на ручці.
Переваги:
Плавне керування вгору/вниз за допомогою пульта;
Комфортне туалетне сидіння;
Практично безшумний електромотор;
Функція автоматичного підйому і опускання;
Функція блокування від дітей;
Додаткове регулювання висоти ніжок;
Технічні характеристики:
Конструкція туалетного пристрою - сталь
Бічні поручні - м'яке прогумоване покриття
Сидіння для туалету – пластик
Габаритні розміри (ДхШхВ): 65х65х57 см.
Кут нахилу сидіння: 15-16⁰
Вага пристрою: 26 кг.
Європейська якість підтверджена сертифікатом.
Комплектація:
Стілець-туалет з підйомним механізмом – 1 шт.
Електропривід – 2 шт.
Сидіння для туалету – 1 шт.
Блок живлення – 1 шт.
Пульт управління – 1 шт.
Керівництво по експлуатації в електронному вигляді
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Тип санитарного приспособления | Кресло-туалет |
| Тип туалетного кресла | На четырех ножках |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип подлокотников | Фиксированные |
| Наличие спинки | Да |
| Регулировка высоты | Да |
| Откидная крышка | Да |
| Съемная крышка-сиденье | Да |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Материал изготовления стульчака | ПВХ |
| Дренажные отверстия | Да |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 65 см |
| Длина | 65 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритные размеры (ДхШхВ) | 65х65х57 см. |
| Вес устройства | 26кг |
| Функция автоматического подъема и опускания | Да |
| Боковые поручни | мягкое прорезиненное покрытие |
| Управление | Плавное вверх/вниз с помощью пульта |
Информация для заказа
- Цена: 33 400 ₴





Отправка с 05 августа 2026