Сходовий електричний підйомник для інвалідної коляски MIRID 11D
Електричний підйомник гусеничний 11D призначений для транспортування по сходовому майданчику паралізованих пацієнтів.
Унікальна особливість цього підйомника в тому, що його можна використовувати разом з інвалідним візком. Легко працює на підйом і спуск по сходах.
Конструкція гусениць робить зручним і комфортним рух по сходинках. Підйомник можна використовувати як у медичних установах, так і в домашніх умовах.
Надійний і простий. При експлуатації, не потрібно володіти спеціальними знаннями або великою фізичною силою.
Легка і міцна конструкція, підйомник виготовлений з високоміцного алюмінію. Компактно складається для перевезення.
Підходить для будь-якого розміру ручної інвалідної коляски. Ширина кріплення для коляски регулюється в діапазоні 40-60 см.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: (Д×Ш×В) 60×67×169 см
Габаритні розміри в складеному стані (Д×Ш×В) 118×25×43 см
Гранична навантаження 169 кг
Маса: 33 кг
Регулювання висоти ручки управління (3 положення): 118-169 см.
Вихідна потужність електродвигуна: 120 Вт
Акумуляторна батарея: 13,6 А/год 24В
Матеріал конструкції: надміцний алюміній
Європейська якість підтверджена сертифікатом.
Сертифікат відповідності ДСТУ ISO 9386-1: 2005
Переваги:
Блок управління на транспортувальній ручці;
Нахил гусениць: два рівня, для різного типу сходів;
Конструкція гусениць робить зручним і безпечним рух по сходах;
Компактно складається і легко перевозиться;
Легка і міцна конструкція;
Транспортувальна ручка регулюється по висоті;
Фіксатор для голови;
Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція по експлуатації
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Тип подъемника | Гусеничный лестничный |
| Грузоподъемность | 169 кг |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость подъема/опускания | 0.17 м/сек |
| Угол поворота | 360 град. |
| Функция экстренной остановки | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Количество фиксированных положений | 3 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Высота | 169 мм |
| Вес | 33 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | 13,6 А/ч 24В |
| Материал изделия | Сверхпрочный алюминий |
| Выходная мощность электродвигателя | 120 Вт |
| Функция складывания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 101 200 ₴








Отправка с 05 августа 2026