Медичне функціональне ліжко з туалетом MIRID Е30. Ліжко з туалетом і функцією боковогоперевороту на механічному приводі для тяжкохворих. Медичне ліжко з туалетом. Ліжко з механічним регулюванням. Функціональне ліжко. Ліжко для реабілітації. Ліжко для інваліда.
Покращений двошаровий матрац йде до ліжка в подарунок!
Увага! Ліжка постачаються з правостороннім туалетом! Моделі з лівостороннім туалетом виготовляються на замовлення.
Медичне функціональне ліжко з туалетним оснащенням. Ліжко призначене для догляду за лежачими хворими в медичних закладах і в домашніх умовах, а так само для реабілітації.
Регулювання.
Механічне, дозволяє здійснювати максимально просту і комфортну зміну положення пацієнта.
Кут нахилу секції спини: 0-75⁰ (+ 5⁰)
Кут нахилу секції ніг: 30-45⁰ (+ 5⁰)
Кут нахилу ложа ліжка: вліво і вправо: 0-45⁰ (+ 5⁰)
Конструкція ліжка.
Конструкція зроблена повністю з сталі. Має порошкове покриття, стійке до обробки дезінфікуючими засобами. Витримує навантаження 250 кг.
Спинки ліжка.
Спинки ліжка знімні, легко встановлюються і знімаються на спеціальних кріпленнях. Зроблені з якісного ABS пластику.
Бічні поручні.
Бічні поручні ліжка з алюмінію. Складаються вздовж ліжка, з замками фіксаторами.
Туалетне оснащення.
Прямокутне судно (215 * 250 мм) на висувній платформі, пристрій управляється механізмом з ручкою, надійно закривається кришкою і м'яким сегментом матраца.
Пристрій для миття голови.
Являє собою спеціальну ванночку яка ставиться в нішу, що спеціально відкривається в матраці в головній частині ліжка.
Матрац
Основа матраца зроблена з кокосової койри - матеріалу, у вигляді волокон з кокосової пальми, який наділяє матрац ортопедичними властивостями. Він просочений натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому він не буде пріти і вбирати непотрібні запахи.
Шар пінополіуретану - витримує великі навантаження. Відсутність алергенних компонентів робить його широко затребуваним для чутливих до алергії людей.
Чохол зі спеціальної медичної дихаючої тканини, що дозволяє обробку дезінфікуючими засобами. Закривається застібкою-блискавкою.
Європейська якість підтверджена сертифікатами!
Переваги ліжка.
Функція перевертання, піднімає боки ложа з двох сторін, з допомогою обертання приводних рукояток;
Медичне положення крісло з можливістю виходу з нього при знятій ножний спинці;
Туалетний пристрій з зручним механізмом;
Надліжковий столик, що встановлюється в будь-яке місце по всій довжині бічних огороджень;
Ортопедичний секційний матрац, повторює геометрію ложа;
Гвинтові регулювання для легкої і плавної зміни положення хворого без необхідності підключення до електромережі;
Алюмінієві бічні огородження з кнопковими фіксаторами в двох положеннях;
Безшумні самоорієнтовні колеса з гумовими покришками, індивідуальні гальма-фіксатори на всіх 4 колесах;
Регулювання всіх секцій ліжка забезпечує комфортний догляд за пацієнтом і полегшує реабілітацію;
Технічні характеристики.
Максимально допустима вага 250 кг;
Розмір ліжка: 2080 x 960 x 520 мм;
Розмір матраца: 1980 х 900 мм
Вага ліжка: 83 кг;
Регулювання: механічне
Країна виробник: Китай
Ліжко легко збирається!
Розпакуйте ліжко переверніть вниз і встановіть 4 колеса
Переверніть ліжко та встановіть бічні поручні
Установіть і закріпіть бічні спинки ліжка
Покладіть матрац і встановіть приліжковий столик.
Вітаємо! Збірка закінчилася, у вас з'явилося нове відмінне ліжко.
Комплектація:
Рама ліжка функціональної із ложем і механізмами - 1 шт.
Покращений двошаровий матрас в подарунок - 1 шт.
Спинка узголів'я - 1 шт.
Спинка ножна - 1 шт.
Бічні поручні - 2 шт.
Стійка для вливання інфузійних розчинів - 1 шт.
Ванночка для миття голови - 1 шт.
Судно для туалету - 1 шт.
Надліжковий столик - 1 шт.
Колеса - 4 шт.
Гарантія на ліжко 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція з експлуатації
Паспорт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirid |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Особенности | Подставка для судна, Положение Кардиологическое кресло, Комплектация матрасом, Информационный карман, Комплектация инфузионной стойкой, Столик для приема пищи |
| Способ регулировки головной секции | механический |
| Способ регулировки ножной секции | механический |
| Способ регулировки средней секции | механический |
| Тип кровати | функциональная 5-ти секционная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Синий |
| Материал изготовления | |
| Боковое ограждение | металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ложе кровати | стальная сетка |
| Торцевое ограждение | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 520 мм |
| Длина кровати | 2080 мм |
| Длина ложа | 1980 мм |
| Ширина кровати | 960 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колесные опоры | 4 (шт.) |
| Средний срок службы кровати | 10 лет |
| Торцевые ограждения | у изголовья и изножья кровати |
| Угол наклона головной секции | 75 град. |
| Угол наклона ножной секции | 45 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимально допустимый вес | 250кг |
| Туалетное устройство | Механический привод |
| Тип конструкции кровати | Сталь |
| Фиксация колес кровати | 4 шт |
| Ванночка для мытья головы | 1 шт |
| Боковые ограждения | Складываются |
Информация для заказа
- Цена: 36 000 ₴






Отправка с 05 августа 2026